17.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

Pro Nošovice hořká porážka

5

Tošanovice roly favorita zvládly, ale pro domácí hořká porážka

Zápas byl od začátku vyrovnaný a fyzicky náročný

Domácím se ani nechtělo mluvit po zápase. Hořká porážka. Celý zápas byli vyrovnaným soupeřem hostům. A od první minuty bylo jasné, že to hosté nebudou mít vůbec jednoduché. Hrál se těžký, fyzicky náročný fotbal. Domácí hráli dobře v zadu a hráli na brejky. V první půli se, ale nic zajímavého nestalo a do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Nedáš ?! Dostaneš !

Otřepaná to fráze, která prostě funguje. Domácí ve druhém poločase pořád hráli svoji trpělivou hru. A postupně přicházeli šance. Ovšem spálili dvě tutovky a mohlo to vypadat jinak. Když už se pomalu zdálo, že zápas skončí bezranek, tak se domácí připravili o obdy po sérií špatných odkopů. Jeden z odkopů směřoval doprostřed hřiště, kde si hosté rychlými přihrávkami nachystali akci. Míč se dostal v 83.min na hranici šestnáckty a šuter Petr Czedron to trefil pěkně k tyči 0:1. Koncovku už si hosté pohlídali a pro domácí, tak hodně krutý výsledek.

SK Nošovice-Lhoty
Robin Koláček (hráč): ,,Pro nás hořký výsledek. Zápas jsme odmakali, bojovné utkání. Jinak od nás nejlepší hráč Teodor Racev, dneska dřel až na krev, zasloužil by si gól dneska. A od Tošanek to byl Miroslav Stryja, jako na svůj věk hrál opravdu zkušeně skvělý zápas. A mezi omlazený tým Tošanek zapadl.´´

Tošanovice
Tomáš Sebera (trenér): ,, Zápas těžký...,fyzicky náročný. Nošovice hráli hodně defenzivně a na brejky ... Zlobili, měli dvě velké šance, a z přímáku trefili břevno... V druhém poločase, fyzicky úplně odpadli. Nebylo to moc fotbalové. Fakt silové utkání... Asi jsme víc chtěli vyhrát... Takový remízový zápas. Jinak náš nejlepší hráč: Mirek "Valverde" Stryja. Z Nošovic makal kapitán a Červus...´´

M. Matyskiewicz [-] - V. Maťaťa [-] , T. Kendzior [-] , T. Račev [-] , P. Skalický [-] , P. Chrostek [-] , P. Bednárek [-] , M. Červený [-] , V. Turoň [-] , M. Kulhánek [-] , R. Koláček [-]