25.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

--

--

FOTO, VIDEO, ROZHOVOR | Píšť vyplenila Velkou Polom, domácí zastavilo ke skórování i břevno

38. M. Kyselý , 41. J. Mac , 44. M. Kyselý
5

Utkání 25. kola mezi Velkou Polomí a Píští nabídlo pěknou podívanou, ale také ošklivé zranění.

Špatný závěr poločasu

Do utkání prakticky vstoupili lépe domácí, dařilo se jim Píšť do ničeho nepouštět, což se prakticky dařilo a Píšť většinou střílela jen nad branku. Celkově se to vypadalo, že se Píšť vůbec do zápasu nemůže dostat a hrát tu svoji hru. Domácí párkrát zahrozili, jednou v šestnáctce, bohužel pro fanoušky jeden z hráčů Polomi jen nastřelil druhého a ze šance nakonec nic nebylo. Hosté se dostali do tempa od 30. minuty a hned v té 38. minutě vstřelili první branku po pěkné akci nahrával Kyselému na gól Šec. Vzápětí přišla krásná trefa zpoza šestnáctky od Jakuba Mace a stav byl 0:2. Na třetí branku se dlouho nečekalo hned o 3. minuty později se znovu trefil Kyselý a stav 0:3 už vydržel.

Pozlacené břevno

Ve druhé půli už herně diktovala hru Píšť, míč měla většinu hry na svých kopačkách a Polom prakticky k ničemu nepouštěla. Zkoušela se o pár průniků a nákopů, ty ale ztroskotaly na obraně domácích. Domácím už i ze hry mohlo být jasné, že tento zápas už vyrovnat nedokáží. Největší šanci si Polom vytvořila v závěru, kdy od břevna šel míč bohužel pro domácí fanoušky před čáru. Utkání už poté nic nepřineslo a tudíž skončilo 0:3.