24.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Přestřelka v 24. kole

8

V zápase 24. kola mezi Ostravou-Jih a Svinovem jsme mohli vidět hodně gólů, ofenzivního fotbalu, pro koho utkání vyšlo lépe se dozvíte v článku.

První poločas se lépe povedl hostům.

V prvním poločase těžili hosté z nepřestností domácích, kteří v rozehrávce často chybovali. Sice byla optická převaha na straně domácích, první ale skóre otevřeli hosté a to v 10 minutě po střele Kopčáka. Druhý gól poté přišel také jako první po skrumáži, tím kdo zvýšil na 2:0 byl Bobčiak. Do konce poločasu se ještě krásnou střelou trefil David Stralczynski a do šaten se tudíž odcházelo za stavu 0:3.

Zvednutý výkon domácích.

Domácí dokázali hned v 51 minutě po střele Fialy snížit, ale ani ne o 10 minut později znovu zase inkasovali, po druhé trefě Stralczynského. Hosté poté dlouhou dobu drželi třígólogý náskok a to až téměř do konce zápasu. Až v 82 minutě a 87 minutě se Jih snažil ještě dostat do zápasu, po brankách Hampela a Matiáška. V závěru zápasu se už prakticky nic zajímavého nedělo a utkání tedy skončilo 3:4.

FC Ostrava-Jih
Trenér Miroslav Černík.: Odehráli jsme velmi špatné utkání a soupeři jsme výhru darovali.

L. Piter [-] - J. Chalupecký [-] (46. M. Janošec [-] ) , A. Fiala [-] , M. Belina [-] (15. F. Chrašč [-] ) , M. Gaži [-] , R. Stojan [-] , F. Matiášek [-] , T. Korbačka [-] , M. Konečný [-] , M. Leščák [-] , L. Machala [-] (46. P. Hampel [-] )