22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

22. kolo Skvělý start, smolný závěr.

47. R. Ničman (vl.) , 72. L. Knopp - 2. R. Tolmachov
4

Utkání mezi Jihem a Šilheřovicemi bylo v celku vyrovnané, hosté potřebovali nutně bodovat a vzdálit se bodově od sestupových míst.

Těsný první poločas pro hosty, zbytečné chyby domácích.

Začátek byl v duchu předchozích zápasů domácích, kteří dělali zbytečné chyby. Tentokrát to bylo hned v 2 minutě zápasu, kdy skóre otevřel hostující Tolmachov. Následně po obdrženém gólu domácí se snažili vyrovnat, ale nedařilo se jim to. Vážnější byla jen střela ze střední vzdálenosti a nastřelení břevna. Hosté zahrozili ještě z trestného kopu, brankář domácích ale nic nepodcenil a tak se do šaten šlo za jednogólového vedení hostujících Šilheřovic.

Hrůzostrašný druhý poločas hostů.

Domácí v druhém poločase více soupeře napadali, byli aktivnější, zpřesnili i rozehrávku, což se ve výsledku vyplatilo, když se povedlo vstřelit gól, byl to vlastní gól hostujícího Ničmana. Poté domácí jasně hosty přehrávali, ale moc příležitostí ke skórování si nevytvořili. Štěstí se na domácí usmálo až v 72 minutě, kdy po samostatné akci a pěkné střele ze střední vzdálenosti skóroval a otočil stav utkání Knopp. Zbytek utkání se odehrál v režii domácího Jihu, který držel jednobrankové vedení a soupeře už k ničemu nepustil. Utkání tedy skončilo 2:1 a 3 body zůstaly pro Jih doma.

FC Ostrava-Jih
Trenér Miroslav Černík: Utkání jsme dle mého zaslouženě dotáhli do vítězného konce.

L. Piter [-] - J. Podžorski [-] , J. Němec [-] , L. Knopp [-] (82. A. Fiala [-] ) , R. Stojan [-] , D. Gregor [-] , P. Fiala [-] (46. J. Mecner [-] ) , T. Korbačka [-] (89. J. Chalupecký [-] ) , M. Konečný [-] , M. Leščák [-] , L. Machala [-]