24.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

13

Krnov po první půli vedl o dvě branky. Ve druhé ještě svůj náskok navýšil.

Krnov vedl o dvě branky

Hlavnice v sobotním odpoledni přivítala mužstvo z Krnova. V první šanci zápasu se ocitl Krnov, ale Gramela vychytal Steiner. Na druhé straně neuspěl v samostatném nájezdu Lodňánek. Ve čtvrté minutě vypálil Gramel tešně vedle domácí tyčky. Po deseti minutách zakombinoval Koval s Čevelou, který přehodil brankáře Steinera – 0:1. Za tři minuty přesně nahrál Koval Gramelovi, který se nemýlil – 0:2. Další krnovské šance měl Gramel, Sklenařík a Čevela. Ve 28. minutě dostal průnikovou nahrávku za obranu Lodňánek, který zkušeně prostřelil Moškoře – 1:2. Za pět minut nahrál Kolbasa milimetrově Gramelovi, který zkušeně obhodil brankáře Steinera – 1:3. Ve zbytku poločasu pak už zahrozil jen domácí Liška, ale jeho střela se neujala.

Krnov výhru navýšil

Hned po pauze posunul Koval balon na Sklenaříka, který z levé strany prostřelil nekompromisně brankáře Steinera – 1:4. Za pět minut dostal balon za hostující obranu Lodňánek a nedal Moškořovi žádnou šanci – 2:4. V 62. minutě se ve skrumáži ve vápně nejlépe zorientoval Kolbasa a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:5. V dalším průběhu hry se dostal do dalších velkých šancí střídající Říha. Za domácí zahrozil Liška, který nastřelil pouze hostující tyčku. V samém závěru neuspěl v šanci Vojtěšek, kterého vychytal domácí brankář Steiner.

Hlavnice hraje příští kolo ve Velkých Hošticích. Krnov přivítá Slavkov.

Družba Hlavnice
David Nowický (trenér): Hrál se pěkný fotbal, soupeř měl svou kvalitu, měl více šancí a zaslouženě vyhrál. Dneska se zápas nesl hodně v přátelském duchu.

FK Kofola Krnov B
Martin Lhotka (trenér): Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Domácí se snažili hrát na brejky. My jsme měli spoustu šancí, které buď brankář pochytal nebo jsme pálili vedle. Byla to zasloužená výhra.

S. Steiner [-] - O. Pasterňák [-] , J. Steyer [-] , L. Lodňánek [-] (85. F. Tietz [-] ) , P. Haas [-] (46. L. Kirschner [-] ) , Z. Vrána [-] (26. D. Haas [-] ) , O. Haas [-] , J. Kaván [-] (66. D. Černoch [-] ) , Š. Šťastnik [-] (66. P. Jaksch [-] ) , T. Liška [-] , D. Ochrana [-]

D. Moškoř [-] - P. Baczke [-] (72. R. Vojtěšek [-] ) , M. Burian [-] , J. Toška [-] (72. S. Chudický [-] ) , D. Čevela [-] - J. Koval [-] , J. Rolný [-] (46. A. Říha [-] ) , J. Grulich [-] (88. R. Bernát [-] ) , T. Kolbasa [-] - L. Gramel [-] (85. H. Varyš [-] ) , M. Sklenařík [-]

ŽK: 42. D. Haas , 77. J. Steyer , 79. P. Jaksch - 27. J. Koval , 71. J. Grulich .
Hráči zápasu: O. Haas - L. Gramel , J. Koval .
Počet diváků: 58. Rozhodčí: PHILIPP Marek - ZEMEK Lubomír (N), LEPKA Ladislav (N).