1.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Hříměždice B doma nezaváhaly

11. M. Hodouš , 24. M. Hodouš , 75. O. Vacek , 81. J. Vimer - 73. P. Říha
0

Žádné drama nepřipustili hráči Hříměždic a úspěšně vkročily do nové sezony výhrou nad Novou Vsí "C".

Chyb obrany využil Hodouš

Hlavní postavou prvního poločasu utkání byl bezpochyby Michal Hodouš, který dvakrát dokázal už využít chybu hostujích obránců. Nejprve k němu propadl po rohovém kopu odražený balón s kterým neváhal a poslal ho do branky hostujícího brankáře Karla Hirsche. V 11: minutě se tak ujal vedení domácí celek Hřiměždic. Z kopačky Michala Hodouše inkasoval Karel Hirsch v prvním poločase ještě jednou a tentokrát po další chybě obrany a krásné individuální akci domácího hráče. Tento gól ze 24. minuty zároveň posledním v první půli. Do šaten se tak odcházelo za příznivého stvu pro dmácí tým 2:0.

K Hodoušovi se přidal Krotil S Vimerem

I v druhé půli se lepším fotbalem prezenttovali domácí. Jistotou zadních řad byl tentokrát obránce Jakub Hübner. Ten sice v 73. minutě nezabránil ve vstřelení branky Petru Říhovi, ale jinak odváděl vynikající práci. Hosté se ovšem ze snížení neradovali moc dlouho, již za dvě minuty vrátil domácímu celku dvougólové vedení Ondřej Vacek, který se dostal do samostatného úniku a tváří v tvář brankáři Hirschovi se nemýlil. Na hřiště se ve druhé polovině dostal také tradiční Hřiměždický střelec Jaroslav Vimer a opět nezklamal. Po nádherně kopnutém rohovém kopu od Pavla Krotila si Vimer vedl ve vápně nejlépe ze všech a razantní, skvěle umístěnou hlavičkou zvýšil na konečných 4:1.

TJ Vltavan Hřiměždice B
Tomáš Křesina (hráč, TJ Vlatavan Hříměždice): „Je vidět, že je začátek sezony a ještě se určitě musíme trochu víc sehrát, ale myslím si, že jsme dnes podali kvalitní výkon a vítězství jsme si zasloužili.“

P. Jílek [-] - M. Vitásek [-] , V. Černohorský [-] , T. Křesina [-] , J. Baštář [-] , V. Krotil [-] (46. D. Žák [-] ) , M. Hodouš [-] (46. D. Černý [-] ) , L. Cirus [-] , A. Greguš [-] , P. Drobný [-] (46. J. Vimer [-] ) , J. Hubner [-]

TJ Sokol Nová Ves C
K. Hirsch [-] - J. Hájek [-] , F. Knuth [-] , P. Říha [-] , M. Belza [-] , J. Ejem [-] , O. Kubíče [-] , O. Kolanda [-] , M. Mach [-] , M. Řanda [-] , E. Pán [-]

Hráči zápasu: J. Hubner , M. Hodouš .
Místo: Vltavan Hříměždice. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Máša Jaroslav - ROHÁČ Filip (N), JUNEK Patrik (N).