17.kolo, Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B, 2022-2023

--

Sokol Sazená doma nadělila Úžicím, zvítězila 5:1!

10. D. Rous , 13. D. Rous , 29. V. Hájek , 61. A. Knoflíček , 65. D. Rous (p.) - 61. P. Humpl
3

V prvním jarním zápase hostila Sazená tým z Úžic. Oba celky ještě pomýšlí na postup, nicméně Úžice narazily na krutou realitu. Hattrickem se vytáhl Denis Rous.

První poločas začal ve velkém tempu. Oba týmy hrály aktivně. Sazená ale začala postupně přebírat otěže zápasu a dostávala se do větších šancí. Úžice začaly hrát neorganizovaně, čehož využil Denis Rous a nasázel dva góly do tří minut. Sazená se dostala do pohody a kontrolovala průběh první půle, což potvrdil jestě ve 29. minutě Václav Hájek, když vsítil gól a upravil na poločasové skóre 3:0. Nebýt brankáře M. Pšeničky, první půle mohla být debaklem. Takhle ještě Úžice cítily naději něco s výsledkem udělat.

Tu jim ale hned ve 46. minutě sebral Adam Knoflíček, když využil zaváhání úžické obrany a vstřelil svůj 12. gól sezóny. Za stavu 4:0 už sazená snížila své tempo, a tak se Úžice dostaly do tlaku, ze kterého vyústil gól patrika Humpla na 4:1. Nicméně v 65. minutě zkompletoval svůj hattrick Denis Rous a ukončil tak veškeré naděje úžických. Sazená - Úžice 5:1.

TJ Sokol Sazená
Jakub Knoflíček: Do jarní části jsme vstoupili vydařeně a doufáme, že v tom budeme pokračovat.

SK Úžice
Kryštof Balhar: Zasloužená výhra Sazené. Všechny vyložené šance jsme bohužel spálili. Čas soustředit se na další zápas.

Š. Zeman [-] - V. Hájek [-] , A. Knoflíček [-] , D. Rous [-] , J. Lőffelmann [-] , D. Šesták [-] , J. Knoflíček [-] , M. Cakl [-] , P. Knoflíček [-] , M. Branse [-] , V. Studený [-]