3.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Hříměždice si daly dva vlastní góly

12. V. Krotil (vl.) , 20. L. Chlasták , 21. Š. Hendrich , 40. L. Chlasták , 42. L. Chlasták , 55. A. Greguš (vl.)
0

Hned dva vlastní góly dokázala vyrobit obrana Hřiměždic B v zápase proti Prostřední Lhotě, na opačnou stranu jim to nestřílelo a Prostřední Lhota si tak po vítězství 6:0 veze z Hřiměždic tři body.

Krotilův „vlasťnák“ utlumil Hřiměždické snahy

Ačkoliv Prostřední Lhota nakonec vysoko zvítězila, začátek utkání takovému výsledku nenasvědčoval, hrál se vyrovnaný fotbal nahoru dolů, šance měly oba týmy. Bohužel pro Hřiměždice si ve 12. minutě po rohovém kopu vybral slabší chvilku brankář Vojtěch Krotil, který si nešťastně srazil balon za vlastní záda a daroval Prostřední Lhotě první branku utkání. To Hřiměždice trochu utlumilo a zanedlouho následovaly další dvě facky v podobě obdržených gólů. O dva slepené góly z v podstatě nepovedeného rohu se postarali ve 20. minutě Lukáš Chlasták a ve 21. minutě Šimon Hendrich. Lukáš Chlasták dokázal do poločasu skórovat ještě dvakrát a to ve 40. a 42. minutě zápasu, když jednou využil na vápně zpětné přihrávky od svých spoluhráčů a při třetím gólu se opřel z dálky do míče a propálil Vojtěcha Krotila v bráně domácích. Do šaten se tak šlo za jasného stavu 0:5 a utkání bylo prakticky rozhodnuto.

Druhý „vlastňák“ přidal Greguš

V druhé půli už to takové gólové představení nebylo. O jedinou branku v druhém poločase se postaral Aleš Greguš, bohužel pro Hřiměždice to však byla branka vlastní, tedy už druhá vlastní branka Hřiměždic v zápase. Prostřední Lhotu několikrát podržel svými zákroky brankář Přibyl, který se v průběhu zápasu i zranil, ale utkání nakonec dochytal a připsal si zaslouženou nulu.

TJ Vltavan Hřiměždice B
Tomáš Křesina (hráč, TJ Vlatavan Hříměždice): „Náš dnešní soupeř byl oproti nám lepší v kombinaci a také rychlostně nás předčil, takový výsledek jsme před zápasem nečekali, ale když si dáte dva vlastní góly, tak se není čemu divit. “

TJ Prostřední Lhota
Jakub Haniš(hráč, TJ Prostřední Lhota): „S naším výkonem jsme nadprůměrně spokojeni, za poslední roky se nám povedlo dát dohromady stabilní, mladý tým, který už se už dobře sehrál, což bylo vidět už v přípravě na sezonu, tým už ví co má hrát a také jsme se naučilli více myslet hlavou.“

V. Krotil [-] - V. Černohorský [-] (46. J. Baštář [-] ) , J. Spilka [-] , D. Černý [-] , P. Drobný [-] (46. J. Kahoun [-] ) , T. Jechort [-] (80. P. Krotil [-] ) , M. Vitásek [-] (46. P. Junek [-] ) , T. Křesina [-] , M. Hodouš [-] , A. Greguš [-] (58. J. Vimer [-] ) , J. Hubner [-]

P. Přibyl [-] - V. Kočí [-] (56. J. Němec [-] ) , J. Diviš [-] , P. Haniš [-] , L. Chlasták [-] , Š. Hendrich [-] , J. Šťástka [-] , M. Rosypal [-] (46. M. Pouček [-] ) , J. Kožíšek [-] , F. Šusta [-] , J. Haniš [-]

ŽK: 56. A. Greguš , 70. J. Baštář - 50. L. Chlasták , 81. J. Diviš .
Hráči zápasu: P. Přibyl , L. Chlasták .
Místo: Vltavan Hříměždice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Paukner Karel - MATĚJKA Milan (N), CASKA Radek (N).