3.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Vydřené vítězství Kňovic

0

Ve vyrovnaném utkání v Krásné Hoře se za Kňovice opět prosadil Vladimír Vršecký, který vstřelil oba góly Kňovic a významně tak přispěl k těsné výhře Kňovic 2:1.

Trochu aktivněji do utkání vstoupily hostující Kňovice, první branka z kopačky Vladimíra Vršeckého přišla poměrně brzy, už ve 12. minutě se k němu dostal míč rozehrávaný z rohového kopu. Vršecký se k němu dostal na malém vápně, pohotově vystřelil a přízemní střelou překonal brankáře Housku. Na druhé straně páli z dálky Beneš, který trefil pouze brankovou konstrukci a pozdravil tak brankáře Čížka v kňovické bráně. Kňovice častěji drželi míč u nohy, ale také často ztrácely a zbrkle se balonu zbavovaly, Krásná Hora pak zahrozila z několika protiútoků.

Brankář Houska málem napodobil Zlámala

Ve druhé půli se obrázek hry moc nezměnil, oba týmy pokračovali ve stejném duchu jako v první půli, za Krásnou Horu opět nastřelil břevno Aleš Kropík. V 54. minutě přišel druhý gól Kňovic o který se znovu postaral střelou z malého vápna Vladimír Vršecký. Ten chvíli po své brance přepustil své místo nové posile Kňovic Janu Třešnákovi, který si tak odbyl svoji soutěžní premiéru ve žlutomodrém dresu. Krásné Hoře se podařilo snížit na 2:1 v 78. minutě, kdy ke střele napřáhl zkušený Rostislav Beneš a propálil brankáře Čížka v bráně Kňovic. Krásná Hora v závěru trochu ožila a Kňovice se musely o výhru strachovat až do posledních vteřin. Krásné Hoře v závěru nepomohl ani brankář Houska, který se v závě druhé půle pokoušel napodobit kousek, který se nedávno povedl v Synot lize Zdeňku Zlámalovi, z rohu na něj přilétl centr a Houska se dokonce dostal k hlavičce, ta však skončila kousek na brankou a Kňovice tak své těsné vedení uhájily až do konce.

TJ Krásná Hora B
Miroslav Čermák(trenér, FC Kňovice): „Sice jsme nakonec uhájili tři body, ale bylo to opět o nervy, sráží nás naše zbrklost, nepřesná rozehrávka a neproměňování šancí, potom místo toho abychom přidali nějaké góly a v klidu zápas dohráli, tak si necháme gól dát a strachujeme se o výsledek až do konce. “

FC Kňovice
Jiří Zelenka(trenér, TJ Krásná Hora): „I přesto, že jsme prohráli, jsme s výkonem našeho mužstva spokojeni, hráli jsme s Kňovicemi vyrovnanou partii, v závěru jsme utkání zdramatizovali a měli jsme i šanci na vyrovnání.“

P. Houska [-] - P. Mašek [-] , J. Hubička [-] (46. L. Hůla [-] ) , B. Procházka [-] , A. Kropík [-] (60. J. Kabát [-] ) , M. Koudelka [-] , P. Čanda [-] , R. Beneš [-] , J. Hůla [-] , M. Holan [-] , P. Hrubý [-]

FC Kňovice
J. Čížek [-] - M. Staněk [-] , R. Křížek [-] , V. Hodík [-] (79. D. Perníček [-] ) , J. Spilka [-] - L. Kozel [-] , V. Bartůněk [-] , T. Loch [-] (90. Z. Liška [-] ) , V. Vršecký [-] (60. J. Třešňák [-] ) - P. Pšenička [-] (40. P. Spilka [-] ) , D. Burda [-] -

Hráči zápasu: R. Beneš - V. Vršecký .
Místo: TJ Krásna Hora. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Malý David - ČANDA Martin (N), SPILKA Josef (N).