11.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Souboj prvního s posledním ovládl favorit z Kosovy Hory

25. M. Rosa , 32. O. Sůva , 35. O. Sůva , 52. P. Moudrý , 61. L. Marhefka (p.) , 80. J. Burda , 83. J. Burda , 89. M. Valenta - 73. R. Beneš
0

Souboj prvního týmu s posledním přinesl zápas mezi Kosovou Horou B a Krásnou Horou B, vysoké vítězství 8:1 si nakonec připsal domácí tým, ale jeho vítězství se zpočátku nerodilo jednoduše. Krásná Hora hrála dobrý fotbal s vysokým nasazením a hlavně v první půli byla domácímu favoritovi velmi nepříjemným soupeřem.

Krásná Hora v úvodu trápila favorita

Dva netradiční strážce branky jsme mohli zahlédnout v tomto utkání. Do branky domácích se tentokrát postavil Lukáš Marhefka, který jinak nastupuje v útoku či v záloze Kosovy Hory. Na druhé straně nahradil tradičního brankáře Jana Čandu vedoucí mužstva Jiří Zelenka. V úvodu utkání nebylo moc znát, že se jedná o utkání první celku tabulky s posledním, Krásná Hora vstoupila do zápasu s vysokým nasazením a hrála dobrý fotbal. Kosově Hoře trvalo celkem dlouho než se dostala ke vstřelení první branky, o tu se postral v 25. minutě Martin Rosa. Už po třiceti minutách musel odstoupit ze zápasu nejlepší střelec domácích David Sůva, kterého nahradil Jan Burda. Dva rychlé góly pak přidal v 32. a 35. minutě Ondřej Sůva, první půle tak skončila výsledkem 3:0 pro domácí.

Marhefka uspěl v souboji brankářů

Na začátku druhé půle se hosté ještě snažili s utkáním něco udělat, ale čtvrtý gól domácích, který přidal Petr Moudrý už hosty definitivně srazil. Moudrý tímto gólem vyrovnal na čele tabulky střelců svého spoluhráče Davida Sůvu a jesenického Michala Havla. V 61. minutě přišel pokutový kop pro domácí, k němu se postavil v tomto zápase brankář Kosovy Hory Lukáš Marhefka a v souboji dvou brankářů byl úspěšnější a prostřelil Jiřího Zelenku v bráně hostujícího týmu. Krásná Hora dokázal snížit na 5:1 zásluhou Rostislava Beneše, ale Kosova Hora v závěru ještě přidala tři branky, o dvě z nich se postaral střídající Jan Burda, který tak skvěle zaskočil za Davida Sůvu, kterého střídal v první půli. Poslední branku přidal minutu před koncem Miroslav Valenta a uzavřel tak skóre zápasu na 8:1.

TJ Sokol Kosova Hora B
Ladislav Sůva(trenér): „Soupeř hrál dobrý fotbal s vysokým nasazením, trvalo nám dost dlouho než se nám podařilo dát první gol, rozhodnuto bylo až ve druhém poločase po vstřelení čtvrté branky. Pochvala celému týmu za výborný přístup a kvalitní hru v podzimní části soutěže.“

L. Marhefka [-] - J. Tatýrek [-] , L. Kymla [-] , O. Sůva [-] , Z. Pilík [-] , J. Červinka [-] (75. D. Šmejkal [-] ) - J. Kouklík [-] , M. Rosa [-] , M. Valenta [-] - D. Sůva [-] (30. J. Burda [-] ) , P. Moudrý [-]