11.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Prostřední Lhota neměla s Kňovicemi velké potíže(+FOTO)

0

Prostřední Lhota potvrdila na hřišti Kňovic roli favorita, o svém vítězství rozhodla za dvacet minut a za celý zápas nepustila svého soupeře téměř k ničemu. Rozdíl ve skóre mohl být i vyšší, kdyby Prostřední Lhota v druhé půli střílela přesněji a její pokusy nekončily vysoko nad.

Skóre otevřel Rákosník

Prostřední Lhota přijela do Kňovic v roli  jasného favorita a na hřišti měla od prvních minut jasnou převahu. Úvod patřil hlavně hráči s číslem dvanáct, Lukáši Rákosníkovi, který motal na levé straně zálohy hlavy kňovickým obránců a dokázal se brzy prosadit i gólově, když se po odraženém míči nejlépe zorientoval ve vápně a ze vzduchu trefil míč tak, že domácí brankář Jiří Čížek neměl šanci na tuto střelu zareagovat. Prostřední Lhota na hřišti dominovala a domácí téměř nepouštěla za půlku. Hra Kňovic v první půli postrádala jakoukoliv myšlenku a byla plná nepřesností, chvílemi to vypadalo, jako by Kňovice ani nebavilo hrát. Ojedinělou střelu, první kňovickou, vylslal Petr Spilka, který dostal trochu prostoru za vápnem, ale jeho pokus mířil nad branku.

V 17. minutě přišel druhý zásah Prostřední Lhoty, na centr z pravé strany si naběhl Filip Šusta a pohotově hlavou poslal míč za brankáře Čížka, který byl opět v této situaci bezmocný. Hosté si vytvářeli spoustu gólových příležistostí, po přihrávce Rákosníka mohl z hranice vápna vystřelit Patrik Haniš, ale jeho střel neměla dostatečnou razanci. O chvíli později se vydal na výlet skrz hřištěm stoper Jaromír Diviš, proběhl skoro přes celé hřiště, svoje ssólo sice nestihl sám zakončit, ale připravil dobrou pozici pro Lukáše Chlastáka, který zvýšil vedení hostů na 3:0. Za Kňovice měl ještě v závěru šanci Stanislav Hanuš, ale jeho pokus skončil v náruči Petra Přibyla.

Prostřední Lhota si výrhu pohlídala

Do druhého poločasu obě mužstva vystřídala, na straně hostů došlo ke dvěma změnám, Patrika Haniše a Martina Klimeše nahradili Jan Moravec s Tomášem Kasíkem. Za domácí musel pro zranění střídat obránce Radek Křížek, jehož nahradil na hřišti Zdeněk Liška. Prostřední Lhota byla opět lepší, i když výkon Kňovic se o něco málo zlepšil. Změna ve skóre už ale ve druhé půli nepřišla, Prostřední Lhota si sice vytvořila dost příležitostí, ale střelecké pokusy Moravce nebo Formánka mířily nad, se svou kličkovanou mezi obránci neuspěl ani Lukáš Rákosník. Prostřední Lhota už do druhé půle nešla tak naplno, ale i tak si v pohodě pohlídala svůj tříbrankový náskok a připsala si tři body do tabulky.

FC Kňovice
Tomáš Loch(vedoucí mužstva): „První půle byla od nás strašná, nedokázali jsme podržet míč a dát si pořádnou přihrávku, v druhé půli se náš výkon trochu zlepšil, ale Prostřední Lhota si utkání pohlídala a vyhrála zaslouženě, celému zápasu dominovala.“

TJ Prostřední Lhota
Jan Moravec(záložník): „První půle byla skvělá, v druhé půli už jsme spíše kontorolovali hru a spoléhali se na brejkové hráče. Soupeř nám dnes utkání celkem usnadnil, nekladl velký odpor, i přesto, že my jsme se trochu prali se stavem hřiště, kteé je v Kňovicích trochu specifické.“

FC Kňovice
J. Čížek [-] - J. Spilka [-] , R. Křížek [-] (46. Z. Liška [-] ) , V. Hodík [-] (60. D. Perníček [-] ) - P. Spilka [-] , V. Bartůněk [-] , L. Kozel [-] , F. Bláha [-] - M. Sirotek [-] - S. Hanuš [-] , M. Staněk [-]

P. Přibyl [-] - J. Diviš [-] , M. Klimeš [-] (46. J. Moravec [-] ) , L. Rákosník [-] , P. Haniš [-] (46. T. Kasík [-] ) , L. Chlasták [-] , J. Formánek [-] , M. Rosypal [-] , Z. Hrdinka [-] , F. Šusta [-] , J. Haniš [-]

Hráči zápasu: J. Diviš , L. Rákosník .
Místo: Kňovice. Počet diváků: 21. Rozhodčí: Dubský Jindřich - PŠENIČKA Karel (N), CASKA Radek (N).