19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Poříčí získává opět 3 body a nepochybuje v Hradci

10

V zápase 19. kola okresního přeboru se na hřišti Hradce střetly týmy Hradce a Spáleného Poříčí. Hosté z Poříčí si odvezli tři body, když zvítězili vysoko 4:1.

Kontrolované vedení lídra

První poločas začal vyrovnaně, ale postupem času se hosté dostávali do hry stále více. Ve 27. minutě se jim podařilo skórovat, když Vasyl Raichynets využil zaváhání obrany Hradce. Sedm minut poté zvýšil Vladislav Fiala na 2:0 pro Spálené Poříčí. Po zbytek půle byla vidět dominance hostů, ale gól to už nepřineslo. Do druhé půle se tak vstupuje za stavu 2:0.

Hradec dokázal prolomit obranu Poříčí, na výhru to však nestačilo

Druhý poločas byl opět vyrovnaný, avšak hosté měli navrch. V 64. minutě se opět prosadil Vasyl Raichynets a svým druhým gólem zvýšil vedení Poříčí na 3:0. Hradec se snažil o snížení, a povedlo se jim to v 77. minutě, kdy Petr Andrle dokázal prostřelit brankáře hostí. Ovšem v 81. minutě Vasyl Raichynets třetím gólem zkompletoval svůj hattrick a pečetil tak výhru Spáleného Poříčí.

SK Hradec 1946
T. Poslední [-] - M. Bečvář [-] , D. Duchek [-] , B. Andrle [-] (28. V. Luft [-] ) , P. Štverka [-] - Š. Beneš [-] , Z. Hönig [-] , R. Baxa [-] , J. Šubrt [-] (47. P. Andrle [-] ) - V. Voves [-] (86. T. Fryč [-] ) , R. Kováč [-] (63. O. Kiss [-] ) -

TJ Sokol Spálené Poříčí
L. Varga [-] - J. Kolář [-] , J. Tupý [-] , T. Vaidiš [-] , J. Karas [-] (75. S. Hefert [-] ) - V. Raichynets [-] (88. K. Bláha [-] ) , P. Byron [-] , V. Fiala [-] (69. V. Novotný [-] ) , J. Byron [-] - R. Šlejska [-] (88. M. Krejčí [-] ) , J. Šefl [-]

ŽK: 29. Z. Hönig - 42. J. Tupý , 45. P. Byron , 61. J. Kolář . ČK: 87. P. Byron .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Kohout Miroslav - HULA Petr (N), POSPÍŠIL Štefan (N).