19.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Skromný poločas, výsledek velkolepý. Chodský Újezd na domácí půdě padl s Borem

8

Prvních 45 minut utkání vypadalo poměrně skromně, výsledek utkání byl ale naprosto jednoznačný. Domácí Chodský Újezd na svém hřišti přivítal Bor. Souboj posledního se šestým tak spatřil poměrně očekávaný výsledek.

Hosté v první půli v lehkém náskoku

Jakkoli se šancí vytvořilo více, brankou skončila jen a pouze jedna. Ve třinácté minutě otevřel skóre hostující David Martinec, který se v tomto hracím dni prosadil hned několikrát, ale o tom až později.

První poločas byl tak zakončen za stavu, který hostujícímu celku nahrával k lehkému optimismu.

Hattrick a zdrcující závěr utkání

První branka druhé půle na sebe nenechala moc dlouho čekat. Ve 46. minutě se prosadil, ten den již podruhé, David Martinec, a zvýšil tak na rozdíl dvou branek. Zaskočení domácí přeci jen došli ke snížení. Tomáš Trejbal v pětapadesáté minutě upravil skóre na 1:2 a najednou to vypadalo, že má Chodský Újezd šanci s utkáním něco udělat.

Právě o tyto naděje ale domácí připravil Karel Doleček, který v 65. minutě vrátil hostům dvoubrankový náskok. Na to už domácí zareagovat nedokázali, a tak v pětasedmdesáté minutě dovršil hattrick David Martinec, a tři minuty před koncem upravil na konečných 1:5 Martin Michl.

Domácí se tak přes poměrně vyrovnaný první poločas museli smířit s vysokou porážkou.