15.kolo, Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2022-2023

--

Dobroměřické béčko předvedlo fantastický obrat

6

TJ Žiželice
Jaroslav Feciškanin (předseda, administrátor): "Když vedete ještě pět minut před koncem poločasu 3:0 a nakonec prohrajete gólem v šesté minutě nastavení zápasu, tak to zabolí. Bohužel, druhý poločas jsme odpadli fyzicky proti jednomu z nejlepším mančaftů okresního přeboru, v čele s nejlepším střelcem soutěže Eduardem Bránickým, který dnes zaznamenal hattrick, završený v 90+6. min. zápasu. Dlouho předlouho jsme drželi náskok 3:1, ale v závěrečné čtvrthodině utkání + nastavení 5 minut jsme o něj nakonec smolně přišli. Nebudu se vymlouvat na hlavního rozhodčího, protože nás soupeř ke konci zápasu jasně přehrával, ale některá jeho rozhodnutí byla alespoň z mého osobního pohledu dost sporná. Dnešní prohra přesto nic nemění na skutečnosti, že jsme soutěž navzdory chmurným předpokladům některých lidí v Žiželicích zachránili vcelku s přehledem. Nyní nás čeká obvyklá mravenčí práce před zahájením dalšího ročníku mistrovské sezóny, kdy bude nutné náš tým doplnit, abychom i napřesrok mohli považovat účinkování v okresním přeboru za vydařené."