22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Vroutek neustál tlak hostujících Loun a je bez bodu

7

V první půli dokázal domácí Vroutek úspěšně odolívat tlaku hostí. Ve druhém poločase však Louny vstřelily branku, která je uklidnila. Poté přidaly ještě dvě.

Žádná branka se nekonala

Utkání proti Lounům odehrál Vroutek na umělé trávě v Kryrech. Vroutek si na domácím hřišti na jaře ještě nezahrál. V první půli dokázali domácí úspěšně vzdorovat tlaku, který na ně FK SEKO Louny B vyvíjely. Hosté útočili, měli více ze hry a snažili se rozhodnout již v první půli. Branka ale nepadla a tak se šlo do kabin za bezgólového stavu.

Tři branky Loun

Ve druhé půli bylo však všemu jinak. Už v 53. minutě se hosté ujali vedení. Prosadil se Jakub Černý. Branka dodala hostům klid a jistotu. Naopak Vroutku již docházely síly. V 73. minutě se Louny prosadily podruhé. Branku vsítil František Bezdička. Definitivní výsledek byl dán brankou v 86. minutě. Utkání tak skončilo 0:3 v neprospěch domácího týmu.

FK Vroutek
Jaromír Hykl, tiskový mluvčí FK Vroutek: Zasloužená výhra hostů a obětavý výkon domácích hráčů.

FK Vroutek
J. Denk [-] - O. Uhliar [-] , F. Jankovič [-] , J. Kukla [-] , A. Machyna [-] , Z. Machyna [-] (53. A. Kmeťo [-] ) , V. Mlejnek [-] , M. Veselský [-] (72. J. Balák [-] ) , M. Junk [-] , J. Imríšek [-] , M. Balák [-]

FK SEKO Louny B
L. Petřík [-] - J. Šíma [-] , L. Střelec [-] (79. M. Šnajdar [-] ) , J. Černý [-] (68. F. Bezdička [-] ) , Z. Maurer [-] , J. Záhoř [-] , J. Fric [-] , J. Kačín [-] , V. Trup [-] , T. Šťourač [-] , S. Alberovský [-] (60. J. Novotný [-] )

ŽK: 35. O. Uhliar , 40. M. Veselský .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: FIŠL Marek - POLÍVKA Lukáš, ŠTELCÍK Jakub.