FIŠL Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kryry - Lenešice 3:0 (1:0) 23.03. 10:30 -
Heřmanov - Hostovice 2:1 (0:0) 17.03. 15:00 -
Lenešice - Chlumčany 2:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Velemín - Vchynice 2:4 (0:3) 21.10. 15:30 -
Dušníky - Ervěnice 3:1 (2:1) 15.10. 16:00 -
Radovesice - Velké Žernoseky 2:1 (1:1) 14.10. 15:30 -
Úštěk - Lukavec 2:3p. (1:1) 07.10. 12:30 -
Perštejn - Duchcov 2:4 (0:4) 30.09. 10:15 -
Ctiněves - Střížovice 3:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Křesín - Třebenice 2:3 (1:1) 16.09. 16:30 -
Kryry - Blažim 3:1 (3:0) 16.09. 10:30 -
Perštejn - Lenešice 2:9 (2:4) 02.09. 10:15 -
Chlumčany - Blažim 6:1 (3:1) 19.08. 14:00 -
Velemín - Velké Žernoseky 4:2 (3:1) 17.06. 17:00 -
Hostovice - Malšovice 0:1 (0:1) 11.06. 15:00 -
Osek - Louny B 0:6 (0:2) 27.05. 13:30 -
Lenešice - Novosedlice 11:0 (3:0) 20.05. 13:30 -
Málkov - Duchcov 1:2 (0:2) 13.05. 10:15 -
Ledvice - Šluknov 4:1 (3:0) 06.05. 15:00 -
Medvědice - Sulejovice 1:2 (0:0) 22.04. 17:00 -
Lenešice - Údlice 4:0 (0:0) 22.04. 13:30 -
Vroutek - Louny B 0:3 (0:0) 15.04. 12:30 -
Chlumec - Čes. Kopisty 2:1p. (0:1) 01.04. 12:00 -
Roudnice B - Dušníky 1:3 (0:2) 26.03. 15:00 -
Černiv - Libotenice 1:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Meziboří - Málkov 2:1p. (0:1) 19.03. 10:30 -
Bohušovice - Hostovice 4:3 (2:0) 11.03. 17:00 -
Sulejovice - Úpohlavy 2:1 (1:1) 12.11. 14:00 -
Třebenice - Medvědice 4:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Bříza - Předonín 6:2 (2:0) 05.11. 10:30 -
Žitenice - Lukavec 4:3p. (2:1) 29.10. 14:30 -
Zahořany - Libochovany 1:4 (0:1) 16.10. 15:30 -
Rovné - Lukavec 2:1p. (1:1) 15.10. 15:30 -
Ploskovice - Pokratice B 1:3 (0:1) 09.10. 16:00 -
Brňany - Rovné 0:3 (0:3) 08.10. 16:00 -
Libochovany - Křešice B 2:4 (1:2) 08.10. 13:00 -
Radovesice - Velké Žernoseky 2:1 (0:1) 28.09. 16:30 -
Křesín - Velké Žernoseky 1:0 (0:0) 24.09. 16:30 -
Lovosice B - Libotenice 0:2 (0:1) 18.09. 16:30 -
Dobříň - Lovosice B 3:1 (1:0) 10.09. 17:00 -
Prackovice - Radovesice 4:5 (1:3) 10.09. 12:00 -
Vchynice - Velké Žernoseky 1:2p. (1:1) 27.08. 17:00 -
Lovosice B - Žitenice 3:7 (1:3) 11.06. 10:00 -
Úštěk - Černiv 0:1 (0:0) 04.06. 14:30 -
Bříza - Předonín 1:4 (1:2) 04.06. 10:30 -
Dušníky - Libotenice 3:0 (2:0) 21.05. 17:00 -
Radovesice - Vchynice 4:1 (2:0) 14.05. 17:00 -
Ploskovice - Třebívlice 2:3 (1:1) 07.05. 17:00 -
Křesín - Vchynice 2:3 (1:1) 30.04. 17:00 -
Hoštka - Vědomice 3:1 (2:1) 23.04. 17:00