21.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Litvínovu se venku proti Lenešicím zadařilo, odváží si tři body

8

Litvínovu konečně vyšla koncovka a Lenešicím nasázel pět gólů. Hattrick zaznamenal Jan Jonáš. Dle slov obou stran se rozhodčí předvedli ve špatném světle.

Spousta gólů

V prvním poločase se lépe dařilo Litvínovu. Konečně vychytalu koncovku a dávali branky. Začátek zápasu byl ale na straně domácích. Už ve 3. minutě se poprvé trefoval Luboš Koubek. V desáté minutě bylo srovnáno trefou Jana Jonáše. Po dvou minutách byly Lenešice opět ve vedení. Netrvalo však dlouhou a Jan Jonáš se trefuje podruhé. Hned po něm hostující Jakub Vintr a zápas byl otočen. Ve 29. minutě přidal branku ještě Jakub Vintr a do kabin se šlo za stavu 2:4.

Důlěžitý gól

Do druhé půle šli domácí s myšlenkou, že musejí vývoj utkáni otočit ve svůj prospěch. V 50. minutě se míče ujal Patrik Šlégr a snížil na 3:4. V 74. minutě bylo skóre opět vyrovnané. Druhý gól si připsal již zmiňovaný Patrik Šlégr. Nejdůlěžitější branka utkání však přišla v minutě 83. Jan Jonáš přidal svoji třetí branku a rozhodl tak o konečném výsledku 4:5. Litvínov odjel z Lenešic se třemi body.

Autoři fotografií:

FK Litvínov
Tomáš Gergel, trenér: Mrzí mě naše naivita a laxnost v rozehrávce, kdy doslova darujeme soupeřům branky na zlatém podnose. Třech bodů si ale vážíme.