18.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Meziboří se proti deseti trápilo, nakonec vyhrálo na penalty

5

Hosté hned ve třetí minutě obdrželi červenou kartu, domácím to však dle slov týmu spiše ublížilo. Nakonec dokázali zvítězit za pomoci penaltového rozstřelu.

Brzká karta

Hned ze začátku, konkrétně ve třetí minutě, obdržel hráč venkovního Málkova červenou kartu a domácí se radovali. Meziboří si však nezvládlo pořádně nahrát. Ve 30. minutě se nedokázal Vojtěch Nesper prosadit po jasné tutovce a hosté vzápětí vstřelili první branku utkání. Stav zápasu byl momentálně 0:1 Nedáš, dostaneš. Do kabin šli domácí za nepříznivého stavu.

Vyrovnávací gól

Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Patnáct minut po začátku druhé půle však SFK Meziboří vyrovnalo díky hlavě Vojtěcha Nespera, kterému poslal načechraný centr Michal Frank. Skóre bylo nyní srovnáno. Do konce zápasu pak byly nějaké náznaky šancí a to na obou stranách. Ani jednomu celku se však nepovedlo vstřelit vítěznou branku.

Loterie

Penaltový rosztřel se povedl lépe Meziboří. Hostující Málkov dokázal dvakrát přestřelit branku. Bod navíc tak zůstal doma.

SFK Meziboří
Jaroslav Neubert, předseda klubu: Je to sice ztráta, po našem výkonu však dva body bereme všemi deseti.

P. Heimráth [-] - J. Liboměrský [-] , T. Fialka [-] , J. Liboměrský [-] , J. Černík [-] (46. D. Grecu [-] ) - M. Frank [-] , Z. Hanousek [-] (46. F. Šenkyřík [-] ) , J. Rameš [-] (84. P. Zeman [-] ) , J. Smola [-] - J. Bohata [-] , V. Nesper [-]