26.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Tatenická rezerva upevnila první příčku

10. M. Polička , 17. M. Polička , 31. M. Knápek , 34. F. Brůna (vl.) - 80. P. Sabota
3

Ve 26. kole zajížděli sokolové z Klášterce k lídrovi soutěže Tatenicím. Kde se utkali s tamní rezervou. Klášterec, ale překvapit nedokázal, a tak se domácí dál vyhřívají na čele tabulky.

Domácí rozhodli v prvním poločase

Domácí rezerva začala velmi aktivně a hráči z Klášterce nestihli toto tempo domácích zachytit. V 10. minutě přišel první zásah. A domácí otevřeli skóre díky Poličkovi. 1:0 V 17. minutě to byl opět domácí Polička, který navýšil na 2:0 pro svůj tým. Do konce prvního poločasu dokázali ještě domácí jednou změnit skóre. Ve 31. minutě se prosadil Tatenický kanonýr Knápek a bylo to už 3:0. O tři minuty později svítilo už na tabuly 4:0. To když si vlastní gól vstřelil Klášterecký Brůna a rázem to bylo o čtyři branky. Do konce prvního poločasu se už nic nestalo a tak si Tatenice vedly do druhé půle slibný náskok.

Hostům se nic nedařilo

V druhé polovině už branky moc nepadaly. Klášterci se vůbec nic nedařilo a domácí jakoby už jen z povinosti dohrávali utkání. V 80. minutě ještě snížil hostující Sabota. Na víc už ale ani jedna strana nezmohla. A tak si Tatenice upevnili vedení v soutěži díky výhře 4:1