23.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Ani dva góly Táborského v závěru utkání nestačili na body

3

Dva sousedi v tabulce. Dalo se tak čekat vyrovnané utkání. Což nám může ukázat i výsledek zápasu. Šťastnější ale, byli hosté. Kteří i v jedenácti lidech dokázali ze Žamberka odvést všechny body.

Hra na jednu branku

První poločas byli aktivnější domácí. Žamberecká rezerva si dokázala vytvořit několik šancí a hráče ze Žichlínka skoro k ničemu nepustili. Bohužel jakoby domácím chybělo potřebné štěstí nebo lepší muška v zakončení. A tak se v prvním poločase žadná střela neujala. A do kabin se šlo za stavu 0:0

Neproměněná penalta domácích

Jako první měli největší šanci na otevření skóre domácí. To, když hlavní arbitr Vlaškovský ukázal na penaltový puntik a domácí tak měli možnost pokutového kopu. Tu však domácí Táborský nevyužil a tak přišlo potrestání. Domácí obrana začala kupit chyby a hosté ze Žichlínka to dokázali potrestat. V 60. minutě se trefil hostujicí Moravec a otevřel tak skóre ve prospěch hostů.0:1 V 65. minutě se podařilo skórovat i domácím. Bohužel však do vlastní svatyně a hosté už vedli o dvě branky. 0:2 V 72. minutě potrestal chybu v domácí obraně opět Moravec a svým druhým gólem utkání zvýšil na 0:3 pro hosty. Žamberecká rezerva ale, nezkládala zbraně. Táborký, který neproměnil pokutový kop se prosadil a to hned dvákrat v 80. a 82. minutě. Na víc se už ale domácí nezmohli. A tak si rezerva ze Žichlínka odvezla zasloužené tři body.