26.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Žádný gól, i přesto bere dva body Nové Město

7

Nové Město přijelo do Hradce prověřit dovednosti třebešského béčka. Oba týmy bojují o udržení v soutěži.

Bezbrankový poločas

První poločas se nestal úplnou pastvou pro oči. Branka nepadla ani jedna na obou stranách. Celá půle se hrála od branky k brance s občasnou standartní situací či rohovým kopem. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Stále čekání na branku

Druhá půle nezačala o moc lépe než ta první. Opět jsme mohli vidět nakopávané centry, spoustu autových vhazování a rohových kopů, gól ale stále žádný. Po bezgólových 90 minutách musely dostat slovo penalty.

Jedna penalta rozhodla o dvou bodech

Penalty byly také vyrovnané jak celý tento zápas. O vítězi rozhodla poslední pátá série, kde Třebeš neproměnila a z vítězství a dvou bodů se tak mohlo radovat Nové Město.

TJ Sokol Třebeš B
Vladislav Krykorka, trenér: "Dnes se nám oproti minulému zápasu moc nedařilo a to především kombinačně. Hra byla upracovaná, nepřesná a proto i bezzubá. Z toho pramenila narůstající nervozita na hřišti i lavičce. S ohledem na realitu zápasu vlastně není zas bod až taková tragédie."

MFK Nové Město nad Metují
Ivo Janeček, trenér: "Již tradičně nám patřil úvod zápasu, byli jsme aktivnější, avšak bez brankového efektu. Poté převzali iniciativu domácí. Do druhého poločasu nastoupili aktivněji domácí, my jsme sázeli na rychlé protiútoky, ze kterých jsme vyšli na prázdno. Závěrečný tlak domácích jsme ustáli a v penaltách jsme byli tentokrát úspěšnější."

T. Zaal [-] - M. Farkaš [-] , J. Neugebauer [-] , J. Rychtár [-] (77. M. Bartoš [-] ) , F. Ježek [-] (70. V. Špitalský [-] ) , M. Palma [-] , M. Franta [-] (70. D. Hofman [-] ) , L. Rederer [-] , T. Hendrich [-] , T. Havrda [-] , O. Kunc [-]

L. Holý [-] - J. Novák [-] , D. Hůlek [-] , D. Zítko [-] (77. D. Franc [-] ) , A. Lelek [-] , P. Zákravský [-] , Š. Šafránek [-] , V. Jelen [-] , I. Lelek [-] , P. Srubjan [-] , Z. Lanta [-] (85. J. Fidra [-] )

ŽK: 50. M. Farkaš , 86. D. Hofman - 83. D. Franc .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Kubálek Lukáš - NOVOTNÝ David, KIEZLER Vlastislav.