21.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2022-2023

--

Lázně Bělohrad se ujímají první pozice v tabulce

10. V. Marek , 29. M. Rychecký (p.) , 31. J. Loner , 43. M. Rychecký , 60. J. Odvárko , 81. J. Kluz - 38. E. Berger
8

Tento zápas přinesl možnost Lázním se umístit na první příčku tabulky, díky získaným třem bodům se jim to také povedlo. Naopak Nové Město si ztrátou bodů kazí záchranou cestu od posledních příček.

Hotovo už v první půli

Začalo se rychle, první branka padla již v 10. minutě, kdy se po centru hlavou trefil Vojtěch Marek. Ve 29. minutě navýšil vedení domácích po pokutovém kopu Miroslav Rychecký. Ani ne dvě minuty brankáře přehodil Jakub Loner a stav tak byl již 3:0. Hostům se podařilo snížit ve 38. minutě dorážkou z rohového kopu. Gól do kabin přidal ve 43. minutě opět Miroslav Rychecký po přihrávce před brankáře.

Bělohrad odskočil Skalici

Druhá půle přinesla herně pouze navýšení vedení domácího celku, a to v 60. minutě, kdy se prosadil Jiří Odvárko a v 81. minutě, kdy závěrečnou branku vstřelil Jan Kluz skvělou dorážkou z centrovaného balónu. Zápas tak skončil jasným vítězstvím Lázní Bělohrad.

SK Lázně Bělohrad
Tomáš Marek, trenér: "Z naší strany velmi dobrý kolektivní výkon, který nás dovedl ke třem bodům."

MFK Nové Město nad Metují
Ivo Janeček, trenér: "Domácím jsme cestu ke třem bodům usnadnili svými individuálními chybami a nedůrazem v osobních soubojích.Naši hráči by si měli uvědomit,že o záchranu v soutěži se bojuje jinak."

M. Dobřichovský [-] - M. Rychecký [-] (58. P. Horáček [-] ) , M. Wagenknecht [-] (58. L. Pour [-] ) , J. Loner [-] (77. L. Nezbeda [-] ) , J. Hrnčíř [-] (68. D. Kulhánek [-] ) , J. Wagenknecht [-] , M. Kiec [-] , J. Kluz [-] , J. Odvárko [-] , V. Marek [-] , J. Kracík [-]

M. Hůlek [-] - P. Srubjan [-] , Š. Šafránek [-] , E. Berger [-] , D. Flígr [-] , D. Zítko [-] , A. Lelek [-] , J. Fidra [-] (46. J. Novák [-] ) , D. Humpula [-] , I. Lelek [-] , D. Hůlek [-]

Počet diváků: 130. Rozhodčí: Kánská Blažena - TREJBAL Adam, KRIEGLER Pavel.