22.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

3

Bitva, která měla výrazně napovědět, kdo se bude poroučet z 1.A třídy skončila nerozhodně.

Domácí aktivnějším týmem

Domácí Milotice vstoupily do utkání aktivněji než soupeř.

Milotice posilněné výhrou z minulého kola byly fotbalovější a diktovaly tempo hry. Jejich snaha o první branku vygradovala ve 23. minutě, když se trefil Habáň - 1:0.

I když se domácí tlačili do koncovky jejich další pokusy sbírala obrana Veselí. Hosté se víceméně k ničemu velkému nedostali a poločas tak skončil 1:0.

Rychlé vyrovnání

Veselí po začátku druhé půle rychle vyrovnalo. V 48. minutě se míč navedl Břečka a krásnou ranou k tyči vyrovnal.

Oba týmý pak chtěly zvrátit výsledek na svou stranu, ale nepodařilo se. Hosté se dožadovali odpískání ruky ve vápně, ale sudí nechal pokračovat ve hře.

Domácí pak trefili jen brankovou konstrukci a utkání tak skončilo remízou.