17.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Rohatec šťastně přehrál Pavlovice

8. J. Justel , 11. F. Konečný , 66. R. Homola - 26. D. Havlík , 39. J. Vrablic (p.)
3

Vyrovnané utkání nakonec ovládl Rohatec. Oba trenéři se ale shodli na tom, že to bylo spíše remízové utkání..

Dobrý vstup domácích do utkání

Domácí snad ani nemohli do utkání vstoupit lépe. Hned v 8. minutě se prosadil Jiří Jüstel. O tři minuty později navíc přidal druhou branku domácích Filip Konečný a dal tak domácím klid do úvodu zápasu. Domácí hrozili dlouhými nákopy. Hra se ale pomalu vyrovnala. A přišlo zdramatizování utkání.

Snížení stavu přišlo po rohovém kopu. Ve 26. minutě se z něj prosadil David Havlík a upravil na 1:2. A do poločasu bylo srovnáno! Po jasném faulu v pokutovém území se pískala penalta a tu bezpečně proměnil Jan Vráblic - 39. minuta 2:2.

Šťastný konec pro domácí

Hrál se tvrdý a rychlý fotbal. Byl to vyrovnaný duel. Ve velkých šancích selhali jak útočnící domácích tak i hostů.

A po zbytečném faulu hostujícího obránce před pokutovým územím se kopal v 66.minutě přímý volný kop a ten zkušeně proměnil kapitán domácích Radek Homola a poslal hráče Rohatce do jednobrankového vedení.

Skóre už se do konce zápasu nezměnilo. Neujala se ani žádná z šancí či pološancí a spokojenější jsou tak domácí hráči.

TJ Slavoj Rohatec
Trenér Linhart: Byl to spíše remízový zápas. Byli jsme dnes tím šťastnějším mužstvem. Každopádně jsem za výhru rád.

TJ Slavoj Velké Pavlovice
Trenér Hřiba: Bod jsme si zasloužili. Byl to vyrovnaný zápas. Bohužel jsme inkasovali po chybě v obraně.

D. Jüstel [-] - J. Tomšej [-] , I. petrák [-] , F. Vanda [-] , M. Konečný [-] , F. Konečný [-] (46. J. Bajko [-] ) , R. Homola [-] , J. Justel [-] (82. J. Kmínek [-] ) , L. Holešinský [-] (57. L. Křivák [-] ) , D. Mlynařík [-] (88. P. Pekařík [-] ) , P. Konečný [-]

K. Němeček [-] - J. Vintrlík [-] (72. M. Boček [-] ) , J. Vrablic [-] , D. Malůšek [-] , J. Malhocký [-] , R. Biksadský [-] , D. Havlík [-] , M. Slavík [-] , P. Havlík [-] , R. Vejvančický [-] , N. Janás [-]

Počet diváků: 155. Rozhodčí: Kulíšek Přemysl - KRCHŇÁK Jiří, ŤOK Martin.