30.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2022-2023

--

DOHRÁVKA: Svratka přišla o výhru z poslední akce utkání - VIDEOSESTŘIH

3

Ve středu 31.5. odehráli Boskovice odložený zápas na Svratce Brno.

První poločas měly Boskovice více ze hry, ovšem paradoxně nebezpečnější byli domácí hráči Svratky. První vážnou šanci měli domácí, nebezpečnou střelu tečoval v 7. minutě mimo bránu Kroupa. Ve 30. minutě selhal v zakončení Hlaváček po zajímavé kombinaci po křídle. Boskovice si v prvním poločase vypracovaly další šance ovšem finální nahrávky nebyly přesné, a tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu.

Začátek druhé půle vyšel lépe domácím, ve 47. minutě si odražený míč našel Kroupa, ovšem nedokázal trefit odkrytou svatyni Boskovic. V 50. minutě však domácí otevřeli skóre, když se hlavou z rohového kopu prosadil Janík - 1:0. Boskovice se nedokázaly propracovat k zakončení a domácí hrozili zejména z rychlých protiútoků. Ke konci utkání přišel závěrečný tlak Boskovic, v nastavení Odehnal vybojoval takřka ztracený míč a výborným centrem našel na zadní tyči osamoceného Pokorného a ten se nemýlil - 1:1. Více se již na trávníku nestalo, proto si po konečném hvizdu rozhodčího oba týmy rozdělily po bodu.

ZDROJ: FC Boskovice

FC Svratka Brno
M. Doležal [-] - F. Svensson [-] , J. Čurda [-] (83. J. Broskva [-] ) , M. Bednář [-] , V. Chasák [-] , P. Preis [-] , J. Janík [-] , K. Kroupa [-] , F. Kříž [-] (75. E. Moll [-] ) , T. Cebák [-] (75. D. Řezník [-] ) , D. Chlup [-]

FC Boskovice - Letovice
J. Bednář [-] - J. Havelka [-] (61. L. Sychra [-] ) , V. Cichra [-] (79. F. Sychra [-] ) , R. Hlaváček [-] (83. J. Odehnal [-] ) , M. Pokorný [-] , O. Paděra [-] , J. Fadrný [-] , J. Minx [-] , R. Klepáček [-] , J. Dračka [-] , J. Stara [-] (61. L. Závodný [-] )

ŽK: 35. P. Preis , 63. F. Svensson .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠUSTR Patrik - KRON Dávid, DADÁK David.