30.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Krumvíř doma body nerozdává - FOTO

9. D. Michna , 19. L. Košulič , 46. D. Michna - 63. P. Dedič (p.)
3

Domácí SK na jaře v domácím prostředí ztratila všechny body pouze jednou, tuto bilanci potřebovali hosté z Bosonoh nutně změnit.

REPORT PŘIPRAVUJEME

Sokol Krumvíř
Radim Heča (vedoucí mužstva): Utkání do kterého jsme nastoupili s cílem jednoznačně vyhrát přineslo hned v úvodu utkání dvě šance hostů po naší nedůslednosti. Již v 1. minutě skončila šance hostů na tyči. Úvod byl jako na houpačce a další tutovky jsme měli zase my a na vyložené šance to bylo do 7. minuty 2:2 V 9. minutě jsme se dostali do vedení 1:0 díky gólu Davida Michny a do poločasu stihli skórovat ještě dvakrát, v 19. minutě opět zásluhou Michny a gólem v 45. minutě se blýsknul Luboš Košulič. O přestávce jsme vystřídali 3 hráče, chtěli jsme hru oživit. Přestože jsme vedli, hra byla pomalá, bez nasazení a osobních soubojů. Hosté se prosadili v 63. minutě z penalty, v závěru, který byl hrubě poznamenán výkonem rozhodčích a vyloučením domácího Honzi Borovičky a člena realizačního týmu Radima Heči, měli hosté možnost ještě další penalty, avšak hostující hráč vysoko přestřelil bránu Ondry Petráše. Konec utkání tedy 3:1.

FK SK Bosonohy
Jan Šíma (trenér): Trefili jsme tyč, pak se soupeř dostal 4x k naší brance a dal tři góly. Druhý poločas soupeř neměl jedinou šanci, my jsme nedali pokutový kop a další dvě šance,

O. Petráš [-] - T. Drápal [-] , J. Borovička [-] , L. Kobylka [-] , D. Adamec [-] - L. Košulič [-] , D. Jankůj [-] , M. Riedl [-] , D. Michna [-] - O. Přichystal [-] , T. Ondroušek [-] -

F. Svoboda [-] - M. Pavliš [-] , M. Pakosta [-] , J. Šíma [-] - T. Lukšija [-] , P. Čoupek [-] , P. Táborský [-] - P. Dedič [-] , R. Havlík [-] , P. Dohnal [-] - R. Dostálek [-]

ŽK: 62. J. Borovička , 77. T. Ondroušek , 94. P. Hoša , 95. C. Balaci - 15. P. Dohnal , 36. J. Šíma , 72. P. Táborský , 96. M. Pavliš . ČK: 94. J. Borovička .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: DADÁK David - JURČA Lukáš, ORÁLEK Tobiáš.