19.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2022-2023

--

Trubín si poradil s Drozdovem a je už třetí

1. M. Novák , 24. D. Vokáč , 45. R. Klička , 60. J. Hála , 65. M. Novák , 78. V. Vodička (vl.) , 88. D. Vokáč - 3. J. Volráb , 83. J. Sklenář
1

Domácí chtěli odčinit klopýtnutí s Novým Jáchymov v prvním domácím zápase a hosté z Drozdova nebyli proti.

Utkání začalo hodně zostra. Už po třiceti vteřinách hry se řítila osamocená dvojice domácích na Krafka, Vokáčův pokus ještě Krafek zneškodnil,na dorážku Nováka už byl krátký 1:0. Vyrovnat mohl hned v zápětí Otradovec, který si naběhl na přízemní centr na zadní tyči, ale branku přestřelil. Co se nepovedlo Otradovci, povedlo se o minutu později Volrábovi, který si narazil o domácího obránce a střelou na zadní tyč vyrovnal 1:1. Po úvodním hurá stylu se hra trochu uklidnila. Domácí měli navrch, zejména aktivní byla dvojice Novák Vokáč, ale hostující tým si bez větších obtíží dokázal s jejich nájezdy poradit. Až ve 24.minutě se domácí tandem dokázal prosadit. Dlouhý míč od Kličky zklepnul Novák Vokáčovi do běhu a ten ranou z první rozvlnil síť podruhé 2:1. Hosté hrozili zejména z brejků, aktivní byl Otradovec, ale výraznější šanci si nevytvořil. V poslední minutě měli domácí možnost trestného kopu z 25 metrů. Na starosti si ho vzal Klička a zamířil přesně 3:1.

Druhá půle začla opatrněji než první a nic nenasvědčovalo tomu, že uvidíme ještě pět branek. Výjimkou byl pokus Otradovce z 50.minuty, který si našel balon za obranu, k lepšímu zakončení mu chybělo lépe si spočítat kroky. Na pořádnou šanci domácích se čekalo do 57.minuty, to Porsch našel naběhnutého Nováka, jeho prudká hlavička ale prolétla těsně nad Krafkovou brankou. O tři minuty později zahrávali domácí roh na který si naskočil Hála a bylo to 4:1. O pět minut později měli domácí k dispozici trestný kop z hranice šestnáctky a to byla lahůdka pro Nováka, který ranou vyhnal všechny pavouky z horního rohu hostující svatyně 5:1. Hosté toho dopředu moc nevymysleli, jejich brejkové příležitosti nepřibývali a ani kombinačně na Trubín neměli. Běžela 78.minuta, když se po pravé straně prohnal do vápna domácí Porsch, jeho přihrávku před branku si smolně srazil do vlastní branky Vodička 6:1. Po té měl ještě dobrou šanci domácí Novák, který ze sólového úniku ze strany jen napálil břevno. Hosté se přeci jen dočkali snížení v 83.minutě brankou Sklenáře, který dorazil vyraženou střelu domácího Hejcmana 6:2. Tečku za utkáním udělal v 87.minutě Vokáč, který se také dočkal svého druhého gólu v utkání, když tváří v tvář propálil Krafka a upravil na konečných 7:2.

TJ FC Freyburg Trubín
D. Hejcman [-] - M. Porsch [-] , R. Klička [-] , M. Novák [-] , J. Kalina [-] - J. Porsch [-] , V. Vlček [-] (86. P. Maleček [-] ) , J. Hála [-] (65. J. Kovář [-] ) , D. Vokáč [-] , O. Flachs [-] (77. T. Šlégr [-] ) - M. Novák [-]

TJ Drozdov
V. Krafek [-] - F. Kovařík [-] , O. Otradovec [-] (81. J. Sklenář [-] ) , J. Pichlík [-] (73. A. Volráb [-] ) , T. Fíkar [-] , V. Vodička [-] , J. Zelenka [-] , J. Volráb [-] , Š. Palek [-] (73. P. Riska [-] ) , V. Štochl [-] , M. Spurný [-]

ŽK: 30. M. Novák - 37. T. Fíkar .
Místo: Trubín. Počet diváků: 60. Rozhodčí: PALEK Michal - BERÁNEK Štěpán, FRANC Michal.