PALEK Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nový Jáchymov - Drozdov 1:4 (0:2) 14.04. 17:00 -
Beroun B - Zaječov 3:2 (2:1) 07.04. 16:30 -
Horky - Hlízov 0:1 (0:0) 06.04. 16:30 -
Tuchoměřice - Nelahozeves 5:1 (2:1) 23.03. 15:00 -
Kladno B - Prčice 1:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Obříství - Chotětov 2:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Chyňava - Zadní Třebaň 2:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Tlustice - Zdice 1:4 (1:3) 21.10. 10:15 -
Králův Dvůr B - Loděnice 3:1 (0:0) 14.10. 15:30 -
Prčice - Jinočany 1:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Černolice - Dobříš B 2:1 (2:0) 23.09. 16:30 -
Hýskov - Loděnice B 10:1 (6:1) 17.09. 16:30 -
Zdice B - Chyňava B 10:1 (6:1) 09.09. 14:00 -
Broumy - Karlštejn 0:6 (0:2) 03.09. 17:00 -
Nový Jáchymov - Žebrák 2:3 (1:1) 27.08. 17:00 -
Beroun B - Podluhy 3:2 (1:2) 20.08. 17:00 -
Cerhovice - Tlustice 3:2 (1:1) 11.06. 17:00 -
Všeradice - Hudlice 4:1 (2:0) 10.06. 17:00 -
Trubín - Zaječov 2:3 (2:0) 04.06. 17:00 -
Pšovka - DBSK 4:1 (3:0) 03.06. 17:00 -
Beroun B - Drozdov 1:3 (0:0) 28.05. 17:00 -
Sedlčany B - Divišov 5:2 (3:1) 21.05. 17:00 -
Hýskov - Osek 1:4 (0:1) 14.05. 17:00 -
Libčice - Benátky B 4:2 (3:1) 13.05. 17:00 -
Hořovice B - Cembrit Beroun 5:0 (3:0) 07.05. 17:00 -
Sedlčany B - U.Janovice 5:1 (3:0) 30.04. 17:00 -
Trubín - Drozdov 7:2 (3:1) 09.04. 16:30 -
Kutná Hora - Spartak 2:1 (1:0) 08.04. 10:15 -
Vlašim B - Pšovka 7:1 (4:1) 19.03. 15:00 -
Beroun B - Chyňava 3:3 (1:2) 06.11. 14:00 -
Milín - N. Strašecí 5:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Nový Jáchymov - Cembrit Beroun 0:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Lety - Černolice 2:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Broumy - Osek 2:6 (0:2) 23.10. 15:30 -
Sadská - Vrdy 2:8 (1:6) 22.10. 15:30 -
Hořovice B - Žebrák 6:1 (3:1) 16.10. 15:30 -
Hudlice - Trubín 3:2 (0:2) 09.10. 16:00 -
Hředle - Vraný 6:3 (3:3) 08.10. 16:00 -
Pátek - Vrdy 3:7 (2:3) 01.10. 16:00 -
Cembrit Beroun - Žebrák 4:1 (2:0) 25.09. 10:15 -
Průhonice - Velim 0:4 (0:2) 04.09. 17:00 -
Libčice - Všestudy 2:3 (1:1) 27.08. 17:00 -
Broumy - Komárov B zrušen -
Kunice - U.Janovice 2:0 (1:0) 20.08. 10:15 -
Dobrovice - Vlašim B 8:1 (5:1) 18.06. 17:00 -
Chyňava - Stašov 5:1 (5:0) 12.06. 17:00 -
Beroun B - Nižbor 12:1 (4:1) 05.06. 17:00 -
Hořovice B - Žebrák 6:2 (2:1) 29.05. 17:00 -
Slavia - Luštěnice 5:1 (2:0) 28.05. 17:00 -
Nový Jáchymov - Zaječov 2:4 (0:2) 22.05. 17:00