27.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Rezervě Slaného nepomohla ani penalta, tři body si odvezl Milín

89. P. Danda (p.) - 2. J. Bican , 31. J. Bican
8

B-tým Slaného zaznamenak čtyři výhry po sobě, v minulém kole ale přišla porážka s Jílovištěm. Vrátit se zpět na vítěznou vlnu chtěli slánští proti druhému celku tabulky, kterým je Milín. Domácím se to i přes snížení z penalty nepovedlo, a tři body tak brali fotbalisté Milína.

Dva góly Bicana

Do utkání vstoupili skvěle favorité z Milína, kteří se hned ve 2. minutě radovali z vedení. Skóre utkání otevřel Jiří Bican, který zužitkoval pěknou průnikovou přihrávku.

V následujících minutách další šance moc nepřicházely, balón ale stále více drželi milínští.

Ve 31. minutě slavili hosté dvougólové vedení. Střelou na zadní tyč se podruhé v zápase prosadil Jiří Bican.

První poločas tak skončil výsledkem 2:0 pro hostující mužstvo.

Nevyužité šance Milína a snížení z penalty

Ve druhém poločase si fotbalisté Milína vytvořili několik vyložených příležitostí. Náskok svého týmu mohli navýšit Bican, Maršík, Gabriel nebo Obdržal, pokaždé ale pokusy hostujících borců zastavil buďto slánský brankář, nepřesné zakončení, a nebo dokonce branková konstrukce.

Milín poté provedl několik střídání a v závěrečných minutách se ke slovu dostali také domácí.

V 89. minutě se o snižující branku postaral Petr Danda, který proměnil nařízenou penaltu.

Poté měli dvě nadějné příležitosti Zelenka a Hrobník, vyrovnání se ale nekonalo.

Milín tak na půdě slánské rezervy zvítězil 2:1.

SK Slaný B
Marek Abrham: Za mě to byl nejkvalitnější soupeř v této soutěži. Od nás bojovný výkon. Mohlo to skončit 0:4, ale klidně i 2:2. Bylo by to asi nefér, ale nikdo by asi nemohl nic říct. Jinak to byl skvělý zápas bez nějakých excesů z obou stran, od rozhodčích počínaje.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Do Slaného jsme jeli získat tři body, a i přesto, že ten fotbal nebyl příliš pohledný, tak jsme rádi, že jsme ty tři body získali. Zase jsme se posunuli za tím naším cílem skončit druzí v tabulce, a případně tak postoupit.