16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Hamry B nestačil doma na Radostín B

18

V souboji dvou rezervních týmů si Hamry B připsaly proti Radostínu B nečekanou prohru 0:2.

Hosté o gól lepší

Hamry B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Radostína B. V minulém kole začaly oba celky v prvním jarním kole porážkami. Radostín B doma nestačil na druhý celek tabulky z Jimramova, kterému podlehly 2:4. Hamry B pak stejným výsledkem prohrály na půdě Ujčova. Na podzim se radovali z výhry 3:0 hráči Radostínu. Začátek zápasu hostujícímu týmu povedl lépe, když v 18. minutě musel domácí gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat do střelecké listiny Tomáš Kadlec - 0:1. Domácí diváci si jistě přáli a pevně doufali také ve střelecký zásah na domácí straně. Ale i hosté si vypracovali nějakou tu šanci, jenže stav skóre se neměnil. Gólmani obou týmů tak dokázali udržet ve zbytku poločasu čistá konta a tak se šlo do kabin jen za hubeného vedení hostů v poměru 0:1. Zápas byl tak do druhé půle zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po pauze.

Hosté ještě skóre navýšili

Hamry B toužily po pauze o rychlé vyrovnání, ale opak byl pravdou. Místo vyrovnávací branky přišla na druhé straně pojišťující branka, kterou vstřelil Karel Kučera v 51. minutě -0:2. Domácí sice měli ještě spoustu času alespoň na vyrovnání, ale jejich střelecká impotence nestačila ani na snížení.