25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Nová Ves nadělila 12 branek bezmocné Polničce

17

Ve 25. kole se v Nové Vsi představila Polnička. Pro hosty to bylo jednoznačně utkání hrůzy. Naopak domácí si hodně zvýšili sebevědomí. Přitom první poločas vúbec nenaznačoval

Nová Ves se pomalu rozjížděla

Domácí rezerva byla v zápase jednoznačně lepší. A ve 22. minutě to podtvrdila, když gólový účet otevřel domácí hráč Jan Starý. Jenže o minutu později to bylo už 2:0 pro domácí, když se trefil Jaroslav Havlík. Poté přišla světlá chvilka hostů. Ve 32. minutě dal naději hostům Josef Pálka, Polnička tak najednou byla zpátky v zápase. Jan Starý nakonec ve 37. minutě zvýšil náskok domácích na 3:1. Tímto výsledkem také první poločas skončil, tedy 3:1 pro domácí rezervu Nové Vsi.

Nová Ves se vyřádila

Zatímco v prvním poločase Nová Ves ještě hosty trochu šetřila, tak v druhé polovině se domácí utrhli ze řetězu a hostům nadělili osm branek. Ale pojďme pěkně po pořádku. První, kdo se ve druhém poločase prosadil byl ve 48. minutě Filip Chalupa. Dále v 50. minutě se dokázal trefit Václav Novotný. Další gól přidal v 55. minutě Jaroslav Havlík. Po hodině hry další branku vstřelil Václav Novotný. Další minutu nato zkompletoval hattrick Jaroslav Havlík, ten se pak dokázal prosadit v 68., 78. a 85. minutě. Domácí rezerva Nové Vsi tak deklasovala hosty z Polničky vysoko 12:1.