18.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Borová Lada i v deseti porazila Svatou Maří

5. M. Řežáb (vl.) , 13. J. Zbořil , 38. J. Čech , 40. V. Hovorka , 67. V. Hovorka (p.) , 82. R. Kliment - 55. M. Sýs , 83. T. Hošek
13

Poslední duel pro tým ze Svaté Maří čekal na Borové Ladě, kde domácí chtěli oplatit podzimní těsnou porážku.

První poločas rozhodl

Domácí vstoupili do utkání aktivně a i to pomyslné štěstí stálo na jejich straně. Nejprve si po pěti minutách hry srazil hostující Řežáb míč do vlastní sítě a krátce před čtvrt hodinou hry pálil přesně za domácí Zbořil. Útočník Borové Lady ale ve 25. minutě předvedl opět zbytečný zákrok, když neudržel nervy a hlavou udeřil hostujícího hráče. Sudí Datsenko tak musel bezkonkurenčně sáhnout pro červenou kartu. I v deseti lidech ale domácí dokázali nebezpečně hrozit, a když se ve 38. minutě během pár minut prosadil Čech a následně Hovorka, byl poločas 4-0 pro hosty neotočitelný.

Marná snaha

Hosté se chtěli pokusit o zázrak a z počátku vše vypadalo dobře. Proti deseti se navíc v 55. minutě prosadil Miroslav Sýs a hosté najednou byli lepším týmem. Bohužel přišla ale 67. minuta, ve které sudí Datsenko nařídil pokutový kop pro domácí. K němu se postavil Hovorka a svojí druhou brankou definitivně o duelu rozhodl. V závěrečné desetiminutovce se ještě prosadil domácí Kliment, na jehož branku odpověděl z rozehrávky Hošek. Borová LAda ale i tak zvítězila 6-2 a sezonu zakončila na  pátém místě.

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , J. Zbořil [-] , V. Hundsnurscher [-] , R. Kliment [-] , J. Čech [-] , M. Smatana [-] , L. Miko [-] , M. Dvořák [-] , S. Mach [-] , I. Hrazánek [-]

SK Svatá Maří Magdaléna
L. Novák [-] - M. Magurský [-] - T. Mráz [-] , T. Hošek [-] , S. Trojan [-] , M. Řežáb [-] , V. Vondrášek [-] , V. Důra [-] , P. Sýs [-] , M. Sýs [-] , T. Hubáček [-]

ČK: 25. J. Zbořil .
Hráči zápasu: V. Hovorka .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: DATSENKO Mykhailo - MIKO Ladislav (N), CHVÁL Vlastimil (N).