17.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Vacov otočil duel se Březím ve druhé půli

12

Jaro se u rezervy Vlachova Březí proměnilo v peklo. Problémy se sestavou, jediná výhra z kontumace a v minulém kole prohra 0-6 v derby. Ve Vacově ale chtěli hosté ukázat, že chtějí ještě zabojovat o nějaký bod do tabulky.

Rychlé vedení Březí

A hosté začali skvěle, když se nejprve po dvou minutách hry trefil Bartůněk a na jeho trefu navázal ve 26. minutě Kautman. Hosté ale poté pustili domácí ke slovu, kteří po dvou minutách dokázali snížit zásluhou Nováka a do druhé půle si přinesli možnost na body.

Hattrick Hozmana

Tu navíc hned ve 46. minutě rozvířil vyrovnávací brankou Tomáš Hozman. Střelec Vacova si poté vzal zápas do vlastních rukou, dalšími dvěma brankami otočil duel ve prospěch svého týmu a poté přidal ještě pátou branku Bláha. Hosté navíc od 84. minuty dohrávali v deseti, když červenou kartu viděl Lagron. To nemění nic na to, že Vacov zvítězil, díky druhému poločasu, 5-2.

FC Vlachovo Březí B
FB FCVB: Bojovný výkon Béčka na body nestačil. V sobotu zamířilo béčko ke svému předposlednímu zápasu do Vacova. Kluci se dostali do vedení rychlou brankou Bartůňka, na kterou ve 26. minutě navázal Kautman. Domácí ale do poločasu snížili a ve druhé půli si vzal zápas do svých rukou vacovský Hozman, který vstřelil hattrick.

SK Vacov C
J. Hödl [-] - T. Hozman [-] , J. Obranec [-] , J. Svoboda [-] , M. Rejšek [-] , O. Novák [-] , V. Beňo [-] , J. Obranec [-] , M. Čtvrtnik [-] , D. Pšenička [-] , A. Matějka [-]

D. Hodonický [-] - V. Kautman [-] , F. Lagron [-] , V. Le [-] , R. Bartůněk [-] , J. Pešek [-] , O. Škopek [-] , F. Šťoural [-] , J. Noha [-] , P. Dejmek [-] , P. Jehlík [-]

ČK: 84. F. Lagron .
Hráči zápasu: T. Hozman .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - KOBLÍŽEK Karel, ČEJKA Tomáš (N).