16.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Poločasový zkrat Vltavice přisoudil body Vacovu

13

Po minulém týdnu, kdy Horní Vltavice nedorazila do Březí, čekal na hráče domácí duel s Vacovem.

Rychlý začátek

Kdo nestihl začátek, tak litoval. Domácí se totiž do Vacova pustili a po minutě a půl hry vedli zásluhou Davida Tesaře už 2-0. Na tyto branky sice odpověděl ve 4. minutě Hozman, ale poté se do hry vložil Grubner, který vstřelil dvě branky, a po deseti minutách svítil na tabuli výsledek 4-1. Poté se sice střelci odmlčeli, ale hrál se výborný fotbal, který bavil. Ve 32. minutě dokázal Vacov snížit na 4-2, když se trefil podruhé Hozman. Poslední slovo do poločasu měli ale domácí, kteří zásluhou Jirkovského šli do kabin za stavu 5-2.

Otočka jako hrom

Domácí, jako kdyby zůstali v kabině nejen poločasovou pauzu, ale celý druhý poločas. Vacov zařadil vyšší rychlostní stupeň a měl převahu. Ta po hodině hry vystoupala až k nekompromisním třem minutám, ve kterých se trefil dvakrát Beňo a zápas vyrovnal Hozman. Domácí byli opařeni a všechno dokonal v 73. minutě svojí čtvrtou brankou Hozman. Vacov otočil zápas s Vltavicí a zvítězil 6-5.

TJ Vltava Horní Vltavice
J. Tesař [-] - L. Psotka [-] - D. Žárovský [-] , M. Falář [-] , A. Grubner [-] , J. Vostřez [-] , J. Zeman [-] , J. Štěrba [-] , D. Tesař [-] , J. Falář [-] , J. Fořt [-]

SK Vacov C
J. Hödl [-] - T. Hozman [-] , J. Obranec [-] , P. Jáchym [-] , M. Rejšek [-] , O. Novák [-] , V. Beňo [-] , A. Matějka [-] , J. Hořejš [-] , T. Mrázek [-] , D. Král [-]

ŽK: 69. J. Fořt - 62. M. Bláha , 81. J. Obranec , 86. J. Kopáčik . ČK: 86. J. Fořt .
Hráči zápasu: T. Hozman .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: BARTÁK Tomáš - FRČEK ML. Zdeněk (N), OBRANEC Jan (N).