16.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Borová Lada deklasovala Strunkovice

12

Po prohře se Zdíkovem se rezerva Blaníku chtěla na Borovce vrátit k vítězné sérii.

Jednoznačná partie

Tento plán ale dostal už ve třetí minutě první trhlinu, když se domácí ujali brankou Čecha vedení. Na tu sice dokázal v 17. minutě odpovědět Jílek, ale z následující domácí akce přišla penalta, kterou vrátil Hovorka Borovce vedení. Domácí byli lepším týmem a po půl hodině se rozjel uragán Hraničářů. Nejprve ve 31. minutě zvýšil Hundsnurscher, na něj navázal svojí druhou brankou Hovorka, za dalších šest minut se prosadil Hrazánek a poločasový debakl 6-1 dokonal před písknutím Nahodil.

Hosté možná chtěli s výsledkem něco udělat ve druhé půli, ale když se po sedmi minutách hry podruhé trefil Hrazánek, bylo hotovo. Domácí dál s chutí útočili a výsledek zápasu se nakonec zastavil až na hrozivých 10-1, když se dokázal též podruhé v zápase trefit Hundsnurscher, hattrick dokonal Hovorka a v poslední minutě všechno uzavřel Zbořil.

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Turek: Není moc co hodnotit. Kvůli práci nám chybělo osm hráčů včetně brankáře. K tomu další tři hráči hráli zranění a výsledkem je debakl. Za týden budeme komplet, tak máme co doma napravovat