15.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Svatá Maří otočila duel s Dubem

53. M. Sýs , 74. M. Magurský , 78. M. Sýs - 43. P. Friš , 72. J. Tesař
15

Po vítězství nad Lažištěm přišel pro Maří zápas s Dubem, který domácím nechtěl nic darovat zadarmo.

Hrdina Sýs

Krátké hřiště vyhovovalo oběma týmům a zápas tak nabízel od začátku mnoho šanci. Na branku si fanoušci museli ale počkat až do konce prvního poločasu, kdy Dub poslal do vedení Friš. Domácí dokázali na začátku druhé půle zásluhou Sýse vyrovnat, ale v 72. minutě vrátil vedení Dubu Tesař. To ale vydželo tentokrát jen dvě minuty, když srovnal Magurský. Domácí navíc začali soupeře tlačit a v 78. minutě druhou brankou v zápase vystřelil Sýs vítězství Maří.