15.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Lažiště přetlačilo Zbytiny

22. M. Stupár , 38. L. Pecka , 47. M. Domín , 72. L. Pecka - 39. M. Řehoř , 45. V. Šnajdr
15

Po nečekané prohře ve Svaté Maří, chtěli domácí odčinit porážku proti duelu se Zbytinami.

Ztracené vedení nemrzelo

Domácím se povedl vstup do utkání a po dvaceti minutách vedli zásluhou Stupára 1-0. Na branku domácího střelce navázal ve 38. minutě druhý střelec domácích, Luboš Pecka. Domácí ale poté přestali hrát a hosté do poločasu zásluhou Řehoře a Šnajdra vyrovnali.

Domácí si ale vzali vedení na začátku druhé půle zpět, když Riedla překonal Domín. Hosté se poté snažili vyrovnat, ale místo toho přišlo v 72. minutě pojištění tří bodů, které zařídil svoji druhou brankou Pecka. Lažiště tak zvítězilo 4-2.