14.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Borová Lada rozhodla o vítězství ve druhé půli

14

Na podzim zápas mezi Březím a Borovou Ladu skončil kromě remízového stavu také se třemi červenými kartami. Březí ale přijelo v sobotu na Borovku pouze s jedenácti hráči.

Všechno důležité až ve druhé půli

První poločas nám branku nenabídl a fanoušci si tak museli počkat až do druhého poločasu, který začal snově pro domácí, kteří hned v první minutě zásluhou Jakše otevřeli skóre. Šestatřicetiletý hráč Hraničářů chytil, jak se říká, „slinu“ a za dalších dvanáct minut propálil brankáře Hodonického podruhé. Březí se nezmohlo na odpor a v 68. minutě to bylo už 3-0, kdy se prosadil, za poslední zápasy velice gólový, Hovorka. Poslední branka, vstřelená Hrazánkem, padla v 73. minutě a stanovila tak konečný výsledek zápasu, tedy 4-0. Borová Lada se navíc tímto vítězstvím posunula právě před rezervu Vlachova Březí.