13.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

Borovka nadělila Vltavici bůra

15

Sobota přinesla zápas i do Horních Vltavic, kam přijela Borová Lada.

Hrdina Hovorka

Hraničáři rozhodli o duelu de facto už v první půli. Po deseti minutách hry otevřel gólový účet Hovorka, na toho navázal po půl hodině Zbořil a vše zakončil v nastavení opět Hovorka. Domácí se sice snažili s výsledkem ve druhé půli něco udělat a dvacet minut dokázali hosty držet na uzdě, ale to bylo všechno. V 76. minutě zvýšil na 4-0 Hundsnurscher a za dalších pět minut přidal pátou a poslední branku kdo jiný, než střelec Hovorka, který tak vstřelil druhý hattrick v řadě.

TJ Vltava Horní Vltavice
L. Svoboda [-] - Š. Kurej [-] , L. Psotka [-] - Z. Hődl [-] , K. Voldřich [-] , R. Kurej [-] , A. Grubner [-] , J. Jirků [-] , M. Szabo [-] , D. Demeter [-] , N. Vardanjan [-]

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , J. Zbořil [-] , V. Hundsnurscher [-] , R. Kliment [-] , M. Jakš [-] , J. Čech [-] , M. Smatana [-] , A. Nahodil [-] , S. Mach [-] , M. Horejš [-]

ŽK: 50. M. Szabo , 61. R. Kurej - 53. V. Hundsnurscher .
Hráči zápasu: V. Hovorka .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: BARTÁK Tomáš - FRČEK ML. Zdeněk (N), MIKO Ladislav (N).