13.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

Zbytinám vystřelil remízu s Vacovem Šnajdr

12. T. Hozman , 17. J. Kordík , 20. T. Hozman - 50. V. Šnajdr , 64. V. Šnajdr , 93. V. Šnajdr (p.)
15

Zlepšené výkony Zbytin v sobotu měli být ověřené v duelu s C týmem Vacova, který držel na Zbytiny náskok dvou bodů.

Penalta v závěru rozhodla o bodu

Domácí v první půli byli lepším týmem a za dvacet minut po dvou brankách Hozmana a jedné Kordíka vedli už 3-0 a se Zbytinami to vypadalo bledě. Ty se ale ve druhé půli vzchopily a po hattricku Šnajdra duel vyrovnaly. Nutno dodat i s dávkou štěstí, neboť vyrovnávací branka padla v 93. minutě po penaltě, kterou odpískal sudí Datsenko.

SK Vacov C
J. Hödl [-] - J. Kordík [-] , M. Bláha [-] , T. Hozman [-] , J. Obranec [-] , M. Rejšek [-] , V. Beňo [-] , J. Obranec [-] , M. Švec [-] , D. Pšenička [-] , D. Král [-]

TJ Zbytiny
M. Řehoř [-] - D. Dyba [-] , P. Lebeda [-] , E. Hána [-] , P. Hábich [-] - M. Zlomek [-] , V. Šnajdr [-] , Z. Frček [-] , M. Balica [-] , . Hudák [-] - J. Kazar [-]

ŽK: 71. T. Čejka .
Hráči zápasu: V. Šnajdr .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: DATSENKO Mykhailo - KOBLÍŽEK Karel, SVOBODA Jakub (N).