12.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Demolice Vacova ve Svaté Maří

13

Poslední sobotní duel se v prachatické okresní soutěži odehrál v Maří, kam přijel Vacov.

Sedm branek za poločas

Domácí si ze zápasu udělali doslova show a hosty na krátkém hřišti doma k ničemu nepustili. První dvě branky padly už ve třetí a čtvrté minutě, když se dvakrát prosadil Vondrášek. Toho doplnil v 16. minutě svojí brankou Trojan a následně i Vojtěch Topka. Poté si ale opět vzal slovo útočník domácích, který přidal ještě dvě branky a poločas hrůzy uzavřel pro hosty kapitán domácích, Filip Topka.

Klidný poločas

Prohrávat o sedm branek po poločase Vacov totálně zníčilo a druhá půle se už jen dohrávala. Poslední branku přidal v 80. minutě domácí Sýs a zápas tak nakonec skončil pro Vacov potupně, 8-0.

SK Svatá Maří Magdaléna
J. Stejskal [-] - V. Důra [-] , P. Sýs [-] , M. Skalický [-] , V. Topka [-] , T. Hošek [-] , M. Sýs [-] , V. Vondrášek [-] , T. Hubáček [-] , F. Topka [-] , S. Trojan [-]

SK Vacov C
P. Česánek [-] - M. Bláha [-] , T. Novák [-] , J. Obranec [-] , J. Svoboda [-] , M. Rejšek [-] , O. Novák [-] , V. Beňo [-] , F. Gregr [-] , D. Pšenička [-] , D. Král [-]

ŽK: 1. F. Topka , 85. V. Topka - 22. T. Novák .
Hráči zápasu: V. Vondrášek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: ANTOŠ Lukáš - CHVÁL Vlastimil (N), OBRANEC Jan (N).