11.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Přestřelku ve Strunkovicích ovládli domácí

19. M. Jílek , 37. O. Kochma , 42. M. Jílek , 49. S. Pelech , 60. M. Jílek , 70. S. Pelech , 81. J. Kureš , 90. J. Kureš - 10. A. Choďjuš , 12. P. Friš , 23. P. Friš , 57. P. Friš
14

Po výhře 9-0 chtěla rezervace nadělit příděl i Dubu, který první jarní kolo se Zdíkovem prohrál o čtyři branky.

Šest branek za poločas

Zápas začali lépe hosté, kteří se po deseti minutách poprvé prosadili zásluhou Choďjuše. Navíc, když za další dvě minuty zvýšil Friš, vypadalo to pro hosty výborně. Nic na tom nezměnila ani snižující branka Jílka, neboť na ni hned po pár minutách odpověděl opět Friš. Dobře rozehraný poločas si ale hosté zkazili sami, když ve 37. a 42. minutě nabídli domácím šance na góly, které v prvním případě proměnil Kochma a ve druhém Jílek. Divoký poločas tak skončil 3-3.

Druhá půle pro Blaník

Vstřelené branky domácí nakopli a ti se hned po čtyřech minutách druhé půle zásluhou Pelecha dostali do vedení. Na tuto branku sice dokázal ještě odpovědět Friš, který dokonal hattrick, ale to bylo vše od Dubu. V 60. minutě se potřetí prosadil také Jílek, za dalších deset minut zvýšil na 6-4 Pelech a bylo hotovo. Další dvě branky domácích, které vstřelil Kureš, už jen kosmeticky upravili výsledek na konečných 8-4 z pohledu domácích.

TJ Blaník Strunkovice B
A. Kašpar [-] - R. Landgráf [-] , R. Rebeta [-] , M. Kochma [-] , O. Jílek [-] , J. Hálek [-] , S. Pelech [-] , R. Žurek [-] , R. Kašpar [-] , M. Kašpar [-] , M. Jílek [-]

ŽK: 58. M. Jílek , 78. R. Landgráf - 78. M. Háva .
Hráči zápasu: M. Jílek - P. Friš .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - BENEŠ Václav (N), BÁRTA Pavel (N).