17.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Faul od golmana!

21. P. Kvasnica , 60. O. Otepka (p.) , 63. P. Kvasnica , 66. P. Kvasnica - 85. L. Garaja
5

Souboj mezi Slušovicemi a Luhačovicemi skončil velice zajímavě. Během zápasu se stalo hodně zajímavých situací a gólů. Je tam dokonce hattrick!

První poločas

V první části zápase se toho příliš neudálo, jedinou událostí a taky jednou ze zásadních byla ve 21. minutě. Díky neuvěřitelné rychlosti hráče Slušovic, který nahrává těsně před bránu Patriku Kvasnicovi. Kvasnica tak trefuje první gól v zápase. Dále jsme mohli vidět dvě žluté karty a to konkrétně směřujícím k hráčům: v poločase vystřídaný luhačovický hráč Antonín Popelka (17) ve 23. minutě a se stejným číslem na zádech slušovický hráč Vlastimil Maliňák (17) ve 38. minutě

Faul

Patnáct minut po začátku druhého poločasu golman Luhačovic Michal Piják zfauloval hráče s číslem na drese 14, tedy Patrika Kvasnicu. Následuje penalta, kterou střílí Ondřej Otepka. Otepka šanci proměňuje a zvedá na 2:0. Minuty začínající číslicí 6 byly pro tým FC Slušovice velice přínosné. Jak už víme tak v 60. minutě daly svůj druhý gól. Teď následuje další!  63. minuta obsahuje center od hráče číslo 10, Ondřeje Otepky, směřující k bráně kde ho Patrik Kvasnica směřuje hlavou do brány. Patrikovi tedy děláme další čárku na triko za druhý gól v utkání. Jelikož v zápase byl hattrick, je jasné že poslední gól ze strany domácích trefuje opět Patrik Kvasnica s hracím číslem 14, a to v 66. minutě.

Luhačovice se ale nenechávají ani na konci zahanbit a dávají poslední gól utkání, z těsné blízkosti brankáře v 85. minutě. Lukáš Garaja mění konečný výsledek z 4:0 na 4:1. Konečný výsledek 4:1.

FK Luhačovice
Michal Piják, vedoucí týmu Luhačovic:: „Jednoznačně zasloužené vítězství domácích. V první půli jsme byli ještě Slušovicím vyrovnaným soupeřem, ovšem po změně stran se nám zranili Popelka a Červenka a ve druhé půlce se naše hra zcela rozsypala. Navíc jsme během šesti minut inkasovali tři branky a bylo po zápase.“