11.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Benátky stále bez ztráty jediného bodu + FOTO

0

V 11. kole soutěže se v Benátkách na travnatém hřišti utkaly rezervní týmy Benátek a Rejšic. Hosté v minulých dvou kolech  dvakrát  vyhráli výraznějším brankovým rozdílem, takže domácí nečekalo lehké utkání. Nakonec Benátky toto utkání zvládly a ani po 11. kole nenašly přemužitele.

Čadil měl spadeno na hattrick

Od úvodního hvizdu se hrál atraktivní fotbal. Mohli jsme vidět plno šancí na obou stranách. Skóre se nám otevřelo až ve 29. minutě, kdy spolupráci FIngerhuta s Čadilem zakončil právě Čadil - 1:0. Domácí své vedení pojistili ve 41. minutě, kdy Fingerhut přesprintoval hostujícího zadáka a nacentroval míč před branku. Zde už dobíhající Čadil na zadní tyč věděl co má dělat - 2:0. Domácím však své dvoubrankové vedení dlouho nevydrželo, neboť za pouhou minutu přišlo snížení. Po standartní situaci se nejlépe zorientoval Jaroš, který míč uklidil do prázdné branky - 2:1. Za tohoto stavu skončila první půle.

Pojistku přidal Hrdlička

Druhou půli začali aktivněji domácí. A odměnou jim byla nádherná střela z kopačky Hrdličky, ten svou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci a vymetl šibenici - 3:1. Výkon hostů byl sympatický, neboť i za tohodle stavu se snažili utkání zdramatizovat. Pravidelně podnikali rychlé brejky, které bohužel pro ně brankou neskončily. Utkání tedy skončilo 3:1 a Benátky si připsaly další tři body a stále drží neporaženost.

SK Benátky nad Jizerou B
Pavel Jícha - trenér: Dnešního vítězství si cením nejvíce ze všech prozatím odehraných zápasů. Do utkání jsme museli nastoupit v dost obměněné sestavě z důvodu mnoha zranění a ještě proti velmi dobrému soupeři. V základní sestavě hráli všichni zbývající hráči, které máme k dispozici plus jsme si na lavičku vypůjčili tři nadějné dorostence ročníku 1999. Všichni hráči dnes podali bojovný týmový výkon, za který bych jim rád poděkoval.

J. Kubát [-] - D. Langšádl [-] , M. Hrdlička [-] , A. Fingerhut [-] , Š. Krýda [-] (90. J. Kohl [-] ) , O. Čadil [-] , M. Chupík [-] , J. Kraus [-] , M. Langšádl [-] , F. Pařízek [-] (75. O. Šimek [-] ) , M. Kapoun [-] (60. M. Štrbík [-] )

SK Rejšice B
M. Dlouhý [-] - J. Mareš [-] , D. Nagy [-] (81. V. Zvěřina [-] ) , M. Karela [-] , J. Putorík [-] - M. Rys [-] , B. Jaroš [-] , L. Kučera [-] , J. Fiksel [-] - T. Horváth [-] (46. L. Landr [-] ) , P. Štěpán [-] -

ŽK: 29. J. Kraus , 60. M. Langšádl , 89. A. Fingerhut - 5. J. Mareš .
Místo: UMT 3G. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Navrátil Pavel - CHLÁDEK Jiří, NOVÁK Petr.