26.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Koněšín zvítězil v Radoticích

8

Radotice si připsaly proti Koněšínu těsnou porážku 2:3

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

První branku utkání zaznamenal v 9. minutě Martin Kincl, který tímto poslal domácí tým Radotic do vedení 1:0. Radotice se mohly těšit na krátkou chvíli, než Pavel Čermák v 30. minutě vyrovnal na 1:1. Koněšín však svou aktivitou nepolevil a opět byl úspěšný Pavel Čermák, který v 32. minutě poslal svůj tým do vedení 1:2.

Domácí tým Radotic se však nevzdal a dokázal rychle zareagovat. Ve 32. minutě se trefil Martin Jeleček, který vyrovnal na 2:2. Zápas byl tak v tuto chvíli naprosto vyrovnaný a oba týmy měly příležitost vyhrát.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

O konečném vítězi rozhodl až gól v 69. minutě, kdy se trefil Ondřej Šibůrek a poslal hostující tým Koněšín do vedení 2:3. Radotice se už nepodařilo srovnat skóre a tak zápas skončil vítězstvím Koněšína.