21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

11. F. Dvořák , 34. V. Hekrle , 55. M. Dohnal , 62. F. Dvořák , 65. V. Báňa (p.)
7

Předín zvíttězil ve šlágru kola se Studencem a míří pomalu za postupem

Domácí o dva góly lepší

Ve šlágru kola bylo na obou stranách o co bojovat, tomu odpovídal i úvod zápasu. Velmi rychlý fotbal na obou stranách plný osobních soubojů a šancí na obou stranách, který rozhodně nenudil. O první změnu skóre se postaral domácí Dvořák v 11. minutě. Domácí se uklidnili a začali kombinovat mnohem více po zemi což dělalo potíže hostující obraně. Ve 34. minutě tak domácí zvýšili na 2:0, kdy přihrávku Báňi uklidil do brány skluzem Hekrle. I hosté si vypracovali několik šancí, ale střela Mrňi i Strnada mířila mimo bránu. Na straně domácích měl ještě možnost snížit z přímého kopu Báňa, ale jeho střela nebyla přesná.
.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhá půle začali pozvolněji než ta první a hra byla více na polovině hostů. V 55. minutě po kombinaci ve vápně uklidil míč na zadní tyč Dohnal a zvýšil tak na 3:0. V 60. minutě přišel do hry Dominik Babor a střídání se rozhodně vyplatilo, protože hned o dvě minuty později zatáhl po lajně a přihrávkou pod sebe, která hostujícímu brankáři propadla připravil Dvořákovi lehký úkol, ten už jen uklidil do prázdné brány. V 65. minutě po faulu na Dvořáka byla nařízena penalta, kterou bezpečně proměnil Báňa. V 76. minutě měli hosté šanci alespoň snížit, kdy z přímého kopu našel hlavu Holoubka Strnad, hlavička však mířila za zadní tyč. V 85. minutě při nepřesné rozehrávce domácích se hosté dostali do lehkého přečíslení, střelecký pokus Mrňi však zablokoval obránce domácích