18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Rapotice B vydřely výhru s Okříškami B

3. V. Němec , 24. V. Němec (p.) , 42. V. Němec , 68. M. Šmarda - 8. J. Dokulil , 57. D. Šinkovský , 88. J. Jůza
13

V souboji dvou rezervních týmů si domácí Rapotice připsaly proti Okříškám výhru 4:3

Vlastimil Němec zaznamenal hattrick

Už ve 3. minutě se Rapotice ujaly vedení, když Vlastimil Němec skóroval a poslal svůj tým do vedení 1:0. Okříšky však neztratily nervy a dokázaly odpovědět. V 8. minutě se Jan Dokulil prosadil a vyrovnal na 1:1.

Rapotice však nechtěly přenechat vedení svému soupeři a ve 24. minutě opět vstřelily branku. Vlastimil Němec se tentokrát trefil z penalty a poslal svůj tým znovu do vedení, stav byl 2:1. Do konce prvního poločasu se Němec ještě jednou prosadil, tentokrát ve 42. minutě, a zvýšil náskok Rapotic na 3:1.

Hosté pouze snížili

Druhý poločas začal slibně pro Okříšky, když David Šinkovský snížil na 3:2 v 57. minutě. Rapotice však své vedení bránily se vší silou a v 68. minutě přidaly další gól. Michal Šmarda zvýšil na 4:2 a zdálo se, že vítězství je na dosah.

Okříšky však nevzdaly a v závěrečných minutách se dokázaly znovu vrátit do hry. V 88. minutě se Jaroslav Jůza prosadil a snížil na 4:3. Byl to poslední gól zápasu, ačkoliv Okříšky se ještě pokoušely vyrovnat, Rapotice se ubránily a udržely si těsné vedení až do konce.