26.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Vladislav slaví postup výhrou nad Novými Syrovicemi

37. J. Pojezný (vl.) , 49. P. Petz , 66. P. Petz , 73. M. Tůma - 32. J. Železný
8

Vladislav si připsala proti Novým Syrovicím  výhru 4:1 a potvrdila postup do kraje

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Vladislav přivítala na svém hřišti fotbalisty z Nových Syrovic. Na podzim se oba celky rozešly smírnē v poměru 2:2. Závěrečné kolo OP se neslo v postupových oslavách domácího týmu, který měl již zajištěný postup do 1. b třídy. Ze začátku utkání bylo vidět, že domácí se budou snažit jarní část sezony odehrát bez porážky. První branku ovšem po závaru vstřelil hostující Železný, do poločasové přestávky si hosté vstřelili vlastní branku a tímto první poločas skončil.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Do druhé poločasu domácí nastoupili velkým tlakem, který vedl k jejich vedení, a to zásluhou Petze. Ten samý hráč skóre navýšil střelou o tyč. Jubilejní 100. branku v soutěži vstřelil prvním kontaktem v utkání střídající Tůma. Utkání se poté dohrávalo a po závěrečném hvizdu mohl být domácím předán pohár za vítězství v OP 2022/2023.