25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Nové Syrovice nestačily na Hartvíkovice

11

Nové Syrovice si připsaly proti Hartvíkovicím domácí prohru 2:4

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Zápas odstartoval ve velkém tempu, a hned v 20. minutě se hostující týmu Hartvíkovic podařilo skórovat. Vojtěch Nováček se prosadil a poslal tak svůj tým do vedení 0:1. Domácí tým však neztratil odhodlání a v 24. minutě se jim podařilo vyrovnat. Jakub Dubský proměnil pokutový kop a stav zápasu byl 1:1.

Na další branku se čekalo pouze deset minut. Tentokrát se opět prosadil Jakub Dubský a poslal tak Nové Syrovice do vedení 2:1. Domácí tým doufal, že udrží vedení, ale hosté se nevzdávali. Ve 37. minutě se prosadil David Kopuletý a vyrovnal na 2:2.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Druhý poločas pokračoval ve vyrovnaném tempu. Oba týmy měly šance, ale brankáři si s nimi poradili. Nakonec se v 68. minutě prosadil Dominik Horký z Hartvíkovic a poslal svůj tým znovu do vedení 2:3. Nové Syrovice se snažily vyrovnat, ale jejich snaha byla zmařena v 78. minutě. Michal Kopuletý z Hartvíkovic přidal čtvrtou branku a pojistil tak vítězství svého týmu.