24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Blatnice nestačila na Výčapy

9

Blatnice se rozloučila s domácími fanoušky porážkou s Výčapy

V první půli branka nepadla

První poločas byl vyrovnaný a oba týmy se snažily prosadit. Obrany však pracovaly precizně a brankáři byli na svém místě. Domácí tým Blatnice se snažil o převahu, ale chybělo jim finální zakončení. Výčapy se naopak spoléhaly na rychlé protiútoky a nebezpečné standardní situace.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Otevření skóre přišlo až ve 64. minutě, kdy se střelou Tomáše Matouška prosadili hosté. Zkušený útočník se ocitl ve správný čas na správném místě a nemýlil se. Blatnice se snažila odpovědět, ale střely na branku chyběly potřebnou přesnost.

V 81. minutě přišla na hřiště střídající posila David Matoušek a svou akcí v zápase rozhodl. Po protiútoku se dostal před branku Blatnic a s chladnou hlavou zakončil do sítě. Hosté tak pojistili své vedení a zvýšili náskok na 2:0.

Blatnice se poté ještě pokusila o snížení, ale jejich snaha zůstala neúspěšná.